فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا:

مدل محرومیت زدایی با همكاری مدیریت شهری طراحی شود

مدل محرومیت زدایی با همكاری مدیریت شهری طراحی شود

به گزارش سیاسی فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا با اشاره به اینكه اقدامات این قرارگاه در زمینه توسعه زیرساخت ها است، اظهار داشت: می توانیم با همكاری مدیریت شهری مدلی برای محرومیت زدایی شهرها طراحی نماییم.


به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ایرنا، سعید محمد در حاشیه سی و پنجمین اجلاس شورایعالی استان ها در جمع خبرنگاران اضافه کرد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا به علت خدمات گسترده در توسعه شهرهای مختلف خصوصاً کلانشهرها طی سی و یک سال گذشته، دارای تجربیات بسیار خوب، توانمندی مناسب و ماشین آلات و امکانات قابل توجه در توسعه شهری است.
وی با اشاره به اینکه محرومیت زدایی در کشور متولی دارد، اظهار داشت: نهادهایی مانند سازمان بهزیستی، کمیته امداد و مراکز مختلف بر مبنای برنامه ریزی دولت به صورت سالانه بودجه دریافت می کنند.
محمد اظهارداشت: مأموریت ذاتی قرارگاه سازندگی خاتم توسعه زیرساختهای کشور است ولی با عنایت به روحیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای کمک به محرومان بخشی از درآمدهای خویش را به محرومیت زدایی مختص کرده است.
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا با اشاره به اینکه برای توسعه زیرساخت ها در روستاهای کمتر برخوردار کارهای بزرگی در سی و یک سال قبل در حاشیه پروژه ها انجام شده است، اظهار داشت: در جلسه امروز پیشنهاداتی را عرضه کردیم که بتوانیم مدل هایی را برای تأمین منابع مالی و رسیدگی بیشتر و بهتر به وضعیت محرومان تعریف نماییم.
وی اظهار داشت: با عنایت به امکاناتی که مدیریت شهری در شهرها در اختیار دارند، می توان در تأمین منابع مالی به روش تهاتری عمل کرد و روش های تهاتری می توانیم اقدامات خوبی انجام دهیم.منبع:

1399/06/21
17:56:24
5.0 / 5
1946
تگهای خبر: خدمات , سازمان , شورا , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل