تاكید دو تشكل ایرانی و فلسطینی بر ایجاد جبهه متحد مقابل رژیم صهیونیستی

تاكید دو تشكل ایرانی و فلسطینی بر ایجاد جبهه متحد مقابل رژیم صهیونیستی

سیاسی: معاون بین الملل موسسه بین المللی و حقوق بشری صلح زیبا وعضو دفتر سیاسی و مسئول رسانه ای جبهه مردمی آزادی بخش فلسطین در سوریه، در نامه نگاری با یكدیگر توافق اخیر امارات و رژیم صهیونیستی را محكوم و بر ایجاد جبهه ای متحد مقابل رژیم صهیونیستی تاكید نمودند.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، در نامه های سامان نیازی، معاون بین الملل موسسه بین المللی و حقوق بشری صلح زیبا و انور رجا، عضو دفتر سیاسی و مسئول رسانه ای جبهه مردمی آزادی بخش فلسطین در سوریه تاکید شده که پیمان شکنان و منحرفان به سمت کودک کشان و غاصبان سرزمین های پاره تن اسلام، هیچ گاه سودی نخواهند برد و پشتیبانی از فلسطین و قداست و مقدسات آن از بازیچه قرار گرفتن توسط طرح های انحلال در ابتدا نیازمند مصونیت فکری سیاسی در قالب محور مقاومت، نخبگان و توده مردم آن است.

متن نامه معاون بین الملل موسسه صلح زیبا بدین شرح است:
حضور محترم جناب انور رجا
عضو دفتر سیاسی و مسئول رسانه ای جبهه مردمی آزادی بخش فلسطین در سوریه
سلام علیکم
مستحضرید که قدس، شرف هر مسلمان و آزادی خواه و غیرقابل معامله است، مسلمان بماهو مسلمان نسبت به شرف و ناموس خود ممنوع المعامله است.
امارات متحده عربی صلاحیتی در ناموس فروشی ندارد.
اما نفس ورود به این قمار حیثیت جهان اسلام را هتک کرد.
ما جوانان ایرانی نسلی نو که سفیران منادی آرمان همیشه جوان و پویای قدس حضرت روح الله هستیم، اجازه نمی دهیم قماربازان بر شرفمان، بدون هزینه و پرداخت خسارت که کمترین آن زایل کردن آبروی آنها می باشد، از شر عمل ننگین خود آسوده بمانند.
پیمان شکنان و منحرفان به سمت کودک کشان و غاصبان سرزمین های پاره تن اسلام، هیچ گاه سودی نخواهند برد و طرفی از منزلت و شأن نخواهند بست.
شده با تمام آزادیخواهان عالم گفت و گو می نماییم و می گوئیم قدس از آن جهان اسلام است، ما تن خودرا پاره نخواهیم دید.
در کنار شما که نماینده افکار بیدار ملت رشید فلسطین هستید، جبهه متحدی خواهیم شد، قویتر از زمان ماقبل معامله باطل شیاطین و بر این باوریم آینده از آن صالحان است و کسانی که از جمع برادران صالح خود به آغوش شیطان پناه ببرند سهمی در آینده نخواهند داشت و محکوم به نابودی هستند.
ما بر عهد دیرین خود هستیم و بر این باوریم به فضل الهی خیلی زود نماز باشکوه جماعت را در قدس اقامه خواهیم کرد.
القدس لنا
با احترام
سامان نیازی
معاون بین الملل موسسه بین المللی و حقوق بشری صلح زیبا جمهوری اسلامی ایران
متن پاسخ عضو دفتر سیاسی و مسئول رسانه ای جبهه مردمی آزادی بخش فلسطین در سوریه نیز بدین شرح است:
جناب آقای سامان نیازی
معاون امور بین الملل موسسه حقوق بشر صلح زیبای جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام
از کوشش های فراوان شما در زمینه های سیاسی، عقیدتی، جهادی و شناختی در امتداد پشتیبانی از مسئله فلسطین و کوشش برای حفظ قداست آن کمال تشکر داریم.
ما به این مساله واقفیم که پشتیبانی از فلسطین و قداست و مقدسات آن از بازیچه قرار گرفتن توسط طرح های انحلال در ابتدا نیازمند مصونیت فکری سیاسی در چهارچوب محور مقاومت، نخبگان و توده مردم آن است. دراین زمینه ما معتقدیم که کار نهادی برنامه ریزی شده در عمل، طی یک مدت زمانی مشخص، برای خروج از سبک های سنتی که گریبانگیر عرصه ملی و میهنی شده و در همایش های فصلی، بیانه های تکراری و اقدمات بی ثمر جلوه یافته، بسیار اهمیت دارد.

در تمام برنامه ها و مواضع رویارویی همراه شما هستیم و همگی مطمئن هستیم که فجر بزرگ پیروزی در گرو تمسک به حق و حقیقت و اراده راسخ و چشمان مجاهدان وفادار است. امید است همیشه یاور محور مقاومت باشید.

انور رجا
عضو دفتر سیاسی و مسئول بخش رسانه ای جبهه مردمی آزادیبخش فلسطین – فرماندهی کل
منبع:

1399/06/10
15:39:51
5.0 / 5
1960
تگهای خبر: ایران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل