رییس بنیاد تعاون ارتش:

تبدیل پادگان 06 به بوستان، در امتداد همیاری با مدیریت شهری است

تبدیل پادگان 06 به بوستان، در امتداد همیاری با مدیریت شهری است

به گزارش سیاسی رئیس بنیاد تعاون ارتش اظهار داشت: تبدیل پادگان 06 جوادالائمه به بوستان بزرگ ارتش در امتداد همیاری های ارتش با مدیریت شهری و برای تامین منافع ملت است.


سرتیپ رضا خرم طوسی روز شنبه در مراسم کلنگ زنی تبدیل پادگان ۰۶ جوادالائمه به بوستان بزرگ ارتش اظهارداشت: تبدیل پادگان قلعه مرغی به بوستان ولایت و همین طور تبدیل اراضی وسیع چیتگر به مراکز خدماتی، تفریحی و مسکونی، گوشه ای از همیاری های ارتش با مدیریت شهری در گذشته بوده است.
رییس بنیاد تعاون ارتش اضافه کرد: تبدیل پادگان ۰۶ جوادالائمه به بوستان بزرگ ارتش در امتداد همیاری های ارتش با مدیریت شهری و برای تامین منافع ملت است.
منافع ارتش از منافع ملت نیست
خرم طوسی با اعلان اینکه منافع ارتش بغیر از منافع ملت نیست، عنوان کرد: ارتش در هر جایی که حضور داشته است، خدمت، برکت، امنیت، رفاه و آسایش مردم را در دستور کار خود قرار داده است.
رییس بنیاد تعاون ارتش «بوستان بزرگ ارتش» را جلوه ای دیگر از مردم یاری ارتش جمهوری اسلامی ایران طی ۴۰ سال حیات خود دانست و اشاره کرد: ارتش همیشه بعنوان یکی از ارکان قدرتمند نظامی کشورمان در عرصه های گوناگون خوش درخشیده است و نه فقط در عرصه دفاعی که دستاوردهای بی نظیری داشته، در عرصه های مردمیاری و کمک به آسایش و آرامش مردم نیز برگ های زرین بی شماری به دفتر قطور افتخارات خود افزوده است.
خرم طوسی اشاره کرد: این دفعه نیز ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه جلوه های مردم یاری خود و تحقق شعار "ارتش فدای ملت"، ۳۵ هکتار از اراضی خودرا در محدوده پادگان ۰۶ پاسداران برای راه اندازی «بوستان بزرگ ارتش» و در امتداد ایجاد آرامش و آسایش مردم عزیز تهران هدیه کرد.
وی اظهار داشت: این بوستان بزرگ، ۳۵ هکتار و هم اندازه پارک ملت تهران است که در یک اقدام همدلانه، نوع دوستانه و خیرخواهانه برای راه اندازی بوستان اهدا شده است.
رییس بنیاد تعاون ارتش افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران پیش تر نیز حدود ۳۰۰ هکتار از زمین های خود در پادگان قلعه مرغی را برای راه اندازی بوستان ولایت اختصاص داده بود که این بوستان با حضور مقام معظم رهبری در سال ۱۳۹۰ به بهره برداری رسید.
خرم طوسی اظهار داشت: قبل از این، پادگان ۰۶ مرکز آموزشی برای تربیت جوانان این مرز و بوم بود که بعد از طی دوره آموزشی، ادامه خدمت خودرا برای صیانت از مرزهای ایران اسلامی و دفاع از امنیت این آب و خاک در یگانهای نیروی زمینی ارتش ادامه می دادند.
وی تصریح کرد: الان مرکز آموزش درجه داری جوادالائمه ۰۶ در منطقه پرندک تهران به آموزش و تربیت این جوانان می پردازد.
مرکز آموزش درجه داری ۰۶ بعنوان اصلی ترین مرکز تربیت درجه دار در نیروی زمینی ارتش شمرده می شود.منبع:

1399/03/18
13:51:39
5.0 / 5
2365
تگهای خبر: آموزش , ایران , خدمات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل