فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال غرب كشور:

ارتش نقش موثری در حفظ امنیت و القای آرامش در جامعه دارد

ارتش نقش موثری در حفظ امنیت و القای آرامش در جامعه دارد

به گزارش سیاسی فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال غرب كشور اظهار داشت: ارتش بعنوان یكی از اركان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با كاركنان مخلص و متخصص همواره باعث دلگرمی كشور بوده و نقش موثری در حفظ امنیت و القای آرامش در جامعه بر عهده دارد.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، امیر سرتیپ دوم عباس عظیمی در جمع فرماندهان، مسؤلان و مدیران ارشد منطقه شمال غرب کشور ارتش اضافه کرد: امنیت از ضروری ترین نیازهای یک جامعه است که از درون انسان نشات می گیرد و ارتباط محکمی باایمان دارد، هرگاه آدمی بتواند تعادل لازم را بین قوای درونی خود مانند غضب و شهوت برقرار کند، انسان ایمنی است.
وی اضافه کرد: در فرهنگ قرآنی امنیت یک مفهوم وسیع، متوازن و عمیقی دارد و با تمامی ابعاد زندگی و حوزه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و روابط خارجی یک ملت ارتباط دارد این امنیت با اقتدار، وحدت و استقامت درونی جامعه پیوند محکمی دارد.
فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال غرب در ادامه بیان داشت: در دیدگاه اسلامی باید امنیت ملی را در سایه اقتدار، استقلال، ارتباطات قوی و سازنده امت اسلامی در کلیه ابعاد و زوایا و ایستادگی در مقابل یورش، توطئه و تهدید دشمن و بیگانگان و نفوذ ایادی شیطانی آنان پیگیری کرد.
وی اضافه کرد: امروزه هیچ کشوری در تأمین امنیت ملی، تنها به مقابله با تهدیدات نظامی بسنده نمی کند بلکه انواع تهدیدات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، روانی، رسانه ای را مد نظر قرار می دهد.
امیر سرتیپ دوم عظیمی اظهار داشت: ارتش بعنوان یکی از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با کارکنان مخلص و متخصص همواره باعث دلگرمی کشور بوده و نقش موثری در حفظ امنیت و القای آرامش به سطح جامعه بر عهده دارد.منبع:

1399/06/08
21:46:15
5.0 / 5
1941
تگهای خبر: ارتش , ایران , تخصص , جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل