شاكری:

مباحث اقتصادی از مهم ترین اولویت های مجلس یازدهم است

مباحث اقتصادی از مهم ترین اولویت های مجلس یازدهم است

به گزارش سیاسی منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: مباحث اقتصادی از مهم ترین اولویت های مجلس یازدهم بوده كه باید با عنایت به وضعیت اقشار مستضعف و كم توان جامعه سریع تر رویكرد خویش را در این عرصه به مردم نشان دهیم.


اقبال شاکری در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اولویت های مجلس یازدهم بیان نمود: مقام معظم رهبری در پیامی که به نمایندگان مجلس یازدهم دادند اولویت های مهم را تبیین کردند. یکی از مهم ترین حوزه هایی که مقام معظم رهبری بر آن تاکید داشتند بحث اقتصاد است که باید یکی از مهم ترین اولویت های مجلس یازدهم باشد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: توجه به اقشار مستضعف و کم توان جامعه در هر گامی که مجلس بر می دارد حائز اهمیت می باشد و بطور قطع مجلس در حوزه ها و گام های مختلف باید معیشت اقشار مستضعف و کم توان جامعه را در اولویت قرار دهد.
منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کنترل نرخ تورم، کنترل رشد نقدینگی، کنترل بازار مسکن، ایجاد تسهیلات برای خرید مسکن، توسعه بازار کسب وکارهای نوآورانه و دانش بنیان و توجه به استارت آپ ها از مهم ترین اولویت هایی است که مجلس یازدهم باید با آنها بپردازد. توجه به بحث اشتغال و مسکن جوانان هم از دیگر مواردی است که مجلس باید سریع تر رویکرد خویش را نسبت به این موارد اعلام نماید و نشان دهد که ریل گذاری جدید مجلس در این عرصه ها چگونه است.
شاکری اظهار داشت: سایر دستگاه های اجرایی هم موظف می باشند تا در این راه گام برداشته و خویش را تطبیق دهند درغیر این صورت نظارت مجلس شورای اسلامی باید تمام بخش ها را به ریل اصلی بازگرداند.
او در آخر تصریح کرد: یکی از بخش هایی که مجلس شورای اسلامی باید به آن توجه کند جهش تولید است و مردم باید تحقق این شعار را در بخش های مختلف زندگی خود احساس کنند. مجلس یازدهم در بستر اقتصاد مقاومتی در جهت تحقق این شعار گام برخواهد داشت و اقتصاد مقاومتی نصب العین مجلس یازدهم است.
منبع:

1399/03/10
11:54:35
5.0 / 5
2386
تگهای خبر: تولید , جامعه , شورا , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل