حزب موتلفه اسلامی:

وزارت خارجه تدابیر جدی تری را برای مجازات سران دولت امارات در نظر بگیرد

وزارت خارجه تدابیر جدی تری را برای مجازات سران دولت امارات در نظر بگیرد

حزب موتلفه اسلامی در اطلاعیه ای ضمن محكوم كردن نرمال سازی روابط امارات با رژیم جعلی اسرائیل، تصریح كرد كه این توافق ننگین مانند كمپ دیوید، نشانه ای از ذلت و خیانت سران حكومت امارات است كه با نفرت و انزجار و اظهار بیزاری از سوی ملت ها و آزادی خواستار و احزاب و سازمان های مقاومت فلسطینی و غیرفلسطینی روبرو شد.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
وَلَا تَرْکَنُوا إِلَی الَّذِینَ ظَلَمُوا فَتَمَسَّکُمُ النَّارُ وَمَا لَکُمْ مِنْ دُونِ اللَّهِ مِنْ أَوْلِیَاءَ ثُمَّ لَا تُنْصَرُونَ هود/113
و (شما مؤمنان) هیچگاه نباید با ظالمان همدست و دوست و بدانها دلگرم باشید و گر نه آتش (کیفر آنان) در شما هم خواهد گرفت و در آن حال جز خدا هیچ دوستی نخواهید داشت و هیچگاه کسی یاری شما نخواهد کرد.
روابط خائنانه و پنهانی سران حکومت امارات با رژیم اشغالگر قدس و جلاد فلسطینیان بی گناه بعد از چند سال، به دستور ترامپ در جهت نیاز انتخاباتی آینده او به صورت رسمی علنی شد.
این توافق ننگین مانند کمپ دیوید، نشانه ای از ذلت و خیانت سران حکومت امارات است که با نفرت و انزجار و اظهار بیزاری از سوی ملت ها و آزادی خواستار و احزاب و سازمان های مقاومت فلسطینی و غیرفلسطینی روبرو شد.
به رسمیت شناختن رژیم غاصب و اشغالگر سرزمین های فلسطینی و قاتل فلسطینیان مظلوم و کودک کش و متمرد در مقابل تمام قوانین و حقوق بشر و قواعد بین المللی اقدامی است که هیچ عقل و وجدان انسانی آنرا نمی تواند عادی تلقی کند.
حزب موتلفه اسلامی همصدا با همه مسلمانان آزاده و آزادی خواستار جهان، این اقدام خائنانه سران حکومت امارات را شدیدا محکوم می نماید و آنرا پشت پا به آرمان آزادی قدس شریف و آزادی فلسطین و پایمال کردن خون هزاران شهید مقاومت و آزادی مظلومان در اسارت این رژیم می داند و به حاکمان امارات که نوکران آمریکا شده اند اخطار می دهد از سرنوشت سادات و سایر خودفروختگان به صهیونیسم عبرت بگیرند.
رژیم صهیونیستی حالا در راه سقوط و نابودی است و این تلاشهای مذبوحانه برای دادن تنفس مصنوعی به این رژیم پوسیده و فاسد و دشمن اسلام و انسانیت، راه به جایی نخواهد برد.
انتظار ما از وزارت امور خارجه این است که تدابیر جدی تری را برای مجازات سران دولت امارات و پشتیبانی از فلسطینیان در نظر بگیرد.
حزب مؤتلفه اسلامی از همه احزاب اسلامی و آزادی خواستار جهان و منطقه دعوت می نماید حمایت های خویش را از ملت مظلوم فلسطین افزایش داده، هر اقدامی را در محکومیت سران وابسته امارات لازم می دانند اجرا نمایند.
از همه مسلمانان هم انتظار می رود که از هر اقدام و معاملاتی که در ارتباط با کارگردانان این خیانت بزرگ در امارات باشد، خودداری نماید.
والله یؤید بنصره من یشاء
حزب مؤتلفه اسلامی
منبع:

1399/05/26
23:58:49
5.0 / 5
1938
تگهای خبر: آمریكا , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل