منادی سفیدان:

بر سر برخی مدیران ضعیف النفس و دنیاپرست فریاد برآوریم

بر سر برخی مدیران ضعیف النفس و دنیاپرست فریاد برآوریم

به گزارش سیاسی یك عضو كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن اینكه از دولت خواست تمامی پروتكل های بهداشتی را با دقت در جلسه كنكور رعایت كند اظهار نمود: امكان تقلب با آوردن تلفن همراه در محل آزمون كنكور وجود دارد.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، علیرضا منادی سفیدان نماینده مردم تبریز در مجلس در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس اظهار داشت: در آستانه ماه محرم خویش را برای اقامه عزا برای امام حسین (ع) آماده می نماییم. ان شاءالله با رعایت پروتکل های بهداشتی پرچم عزاداری حضرت سیدالشهدا را به دست خواهیم گرفت. همینطور یاد و خاطره فخر الذاکرین حاج فیروز زیرک کار را گرامی می دارم.
وی ادامه داد: همکاران و نمایندگان، وظیفه سنگینی بر عهده ما گذاشته شده است. امیدوارم بتوانیم از عهده این وظیفه سنگین برآییم. مردم عزیز ایران می دانم که به دنبال آرزوی بزرگ رفع گرانی، رفع تورم و بیکاری و ایجاد توسعه و عدالت و آزادی و حقوق شهروندی در کشور در حد اعلا این نمایندگان را به مجلس اعزام کردید. ما نمایندگان هم ضمن توجه به اعتمادی که به ما داشتید شب و روز کوشیده تا آرزوهای خود و شما را که رفع فقر و گرانی و تورم است عملی سازیم.
این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان نمود: جهان اسلام امروز نظاره گر خودباختگی سیاسی و سرسپردگی محض امیر امارات در برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی است. دولت امارات به اسلام خیانت کرد. چند سال است که اسرائیل امارات را لانه خود قرار داده و با آن هر آنچه در یمن رخ می دهد را مدیریت می کند. ما نمایندگان مجلس یازدهم و ملت ایران با تأسی از رهبر معظم انقلاب این جنایت امارات را ضد مسلمانان جهان محکوم می نماییم.
وی افزود: روز گذشته در شورای امنیت سازمان ملل متعهد شاهد شکست آمریکا بودیم. این آغاز سقوطی است که ان شاءالله در چند ماه آینده با شکست ترامپ قمارباز در انتخابات آمریکا نخستین زنگ آن به صدا خواهد آمد.
منادی بیان نمود: تنها عامل مشکلات اقتصادی تحریم های ظالمانه نیست. بلکه در داخل کشور هم سوء مدیریت، تنبلی، نفوذ، بی برنامگی و عدم هماهنگی برخی مسئولین تاثیرات زیادی دارد. امروز هم باید در کنار مرگ بر آمریکا بر سر برخی مدیران ضعیف النفس و دنیا پرست فریاد برآوریم. امروز رشوه، رشوه خواری، رانت خواری و سوءاستفاده از موقعیت شغلی قبح خویش را از دست داده است. حضور تعداد قابل توجهی از مسئولین رده بالای سیاسی و اقتصادی کشور در پای میز محاکمه قوه قضائیه دلیلی بر این مدعا است. بخش مهمی از مسئولین ما در هر ثانیه آوازی جدید سر می دهند و ملت را سرگردان می کنند و معلوم نیست که به کدام صراط مستقیم هستند.
این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در انتها اظهار نمود: ۸۲ روز از عمر مجلس یازدهم می گذرد. قوانین دست و پاگیر، بی خاصیت و کهنه مشکلات زیادی را برای کشور و ملت به ارمغان آورده است. لازم است مجلس با همت مرکز پژوهش ها به سراغ این قوانین برود و قوانین را منطبق و به روز کند. مجلس در ستاد ملی کرونا نماینده ای ندارد. از دولت می خواهیم که تمامی پروتکل ها را در مورد کنکور به دقت رعایت کند. امکان تقلب با آوردن گوشی همراه در محل آزمون کنکور وجود دارد. لازم است در این امر دقت کافی داشته باشند.
منبع:

1399/05/26
14:13:37
5.0 / 5
1969
تگهای خبر: آمریكا , آموزش , ایران , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل