مشاور آموزشگاه و سالن های زیبایی

مشاور آموزشگاه و سالن های زیبایی

با ما همراه باشید تا به شما بگوییم مشاور سالن زیبایی چه نقشی در کسب و کارتان دارد و مناسب برای چه افرادی در صنعت زیبایی است.


امروزه با وجود بحران هایی که برای تمامی کسب و کار ها به وجود آمده است ، حضور یک مربی و مشاور سالن زیبایی تخصصی درکنار خودتان و کسب و کارتان بسیار ضروری است؛ بخصوص برای افرادی که صاحب کسب و کار هستند.در این مبحث روی صحبتمون بیشتر با افرادی است که در صنعت زیبایی  فعالیت میکنند، ولی به دلیل اینکه همچنان به روش های سنتی و قدیمی عمل میکنند به درآمد و نتیجه دلخواه نرسیدند. با ما همراه باشید تا به شما بگوییم مشاور سالن زیبایی چه نقشی در کسب و کارتان دارد و مناسب برای چه افرادی در صنعت زیبایی است. مرکز بیزینس کوچینگ آلفا اولین مرکز تخصصی مشاوره کلینیک زیبایی، مشاور آموزشگاه‌ زیبایی و سالن های زیبایی و آرایشگاه های زنانه.

 

نقش مشاور در سالن زیبایی

همانطور که میدانید همه ی افراد موفق در تمامی مسائل زندگی شان همیشه از مشاور کمک می گیرند و یک مربی یا همراه موفقیت در کنار خودشان دارند.در حال حاضر افراد زیادی هستند که در حوزه مشاور آموزشگاه‌ زیبایی فعالیت می کنند.

 

اما شما به عنوان مدیر سالن زیبایی یا پرسنل نیازمند این هستید که در انتخاب مربی کسب و کارتان کمی سخت گیرانه عمل کنید و باید مشاوری را برای سالن تان انتخاب کنید که بصورت تخصصی درصنعت زیبایی فعالیت حرفه ایی دارد. نقش مشاور سالن زیبایی در حوزه کاری شما این است که تمامی چالش ها و دغدغه هایی که شما در مسیر پرفراز و نشیب کسب و کارتان دارید را برای شما برطرف میکند و مسیر موفقیت شمارو به جاده ای صاف و هموار تبدیل میکند.

 

 مربی شما را توانمند تر میکند به شما قدرت و انگیزه می دهد؛ کنار شما می ایستد تا به هدفتان برسید.

 

با اینکه سالن های زیبایی جز مشاغل پردرآمد کشور هستن ، اما امروز بیشتر سالن های زیبایی درآمدشان به 20 میلیون در ماه هم نمیرسه، حقیقت این است که اگر تا به الان به چیزی که میخواستید نرسید حتما یک چیزی وجود داره که شما هنوز نمی دونید؛ یکی از وظایف مشاور سالن زیبایی دقیقا این هستش که به صورت سنتی عمل نمیکند و به شما تمامی مسیر و روش های درست و اصولی را نشان می دهد.

 

مشاور سالن زیبایی چه تاثیری در کسب و کار شما دارد؟

1- مشاور سالن زیبایی به برندینگ شما کمک میکند

راهنمایی گرفتن از یک مشاور کلینیک زیبایی باعث رشد فردی و سالن زیبایی تان می شود زیرا تمامی راهکار های اصولی  برای این که از خودتان بهترین بسازید را به شما آموزش می دهد و راهنمایی گرفتن از مشاور تخصصی در برند سازی شما نقش بسزایی دارد.

 

2- مشاور سالن زیبایی به افزایش درآمد شما کمک میکند

مربی تمامی راهکار های اصولی برای اینکه چطور سالن تان را براساس شرایط موجود به درآمد عالی برسانید به شما آموزش می دهد.

شما کافی است با سرمایه گذاری بر روی زمان آموزش های اصولی ببینید تا با ریسک کمتر و بازدهی بالا به درآمد عالی برسید.

 

3- مشاور آموزشگاه زیبایی جذب مشتری شما کمک میکند

برای جذب کردن مشتری و وفادارسازی مشتریان فعلی سالن  زیبایی تان شما نیازمند این هستید که با استفاده از ایده های خلاقانه و منحصر به فرد جذب مشتری داشته باشید ، همچنین ارائه دادن یک سری خدمات و تخفیفات بصورت ناآگاهانه باعث از دست رفتن مشتریانتان میشود.

 

4- مشاور سالن زیبایی به بازاریابی اینستاگرامی شما کمک میکند

امروزه با پیشرفت شبکه های اجتماعی و حضور بیشتر افراد در شبکه هایی مانند : اینستاگرام، واتس آپ و تلگرام و

به سالن های زیبایی و تمامی کسب و کار ها این نشان را می دهد که روش های سنتی اصلا پاسخگو نیستند.

لازم به ذکر است در چند سال اخیر با گسترش و بروزشدن شبکه های اجتماعی 70 درصد افراد از طریق اینستاگرام و 30 درصد افراد از طریق گوگل به دنبال سالن زیبایی مورد نظرشان هستند.

پس حضور در فضای آنلاین یکی از مهم ترین مواردی هستش که باید برای آن سرمایه گذاری کنید.

چراکه شما برای دیده شدن باید آموزش های لازم برای حضور تان در فضای آنلاین را ببینید و راهکارهای فعالیت درست در اینستاگرام را از مشاور سالن زیبایی کمک بگیرید و همچنین در ارائه محتوا های مفید و انتشار پست ها ی کاربردی باید بصورت اصولی آموزش ببینید.

 

امروزه شما برای موفق شدن کسب و کارتان 2 راه بیشتر پیش رو ندارید:

سعی و خطا کنید ، زمان را از دست می دهید و در اخر دچار ورشکستی می شوید چرا که رقبای شما با آموزش دیدن از شما پیشی می گیرند و مجبور هستید سالن زیبایی تان را جمع کنید ویا اینکه آموزش آگاهانه می بینید اجرا میکنید  و تمای روش های رشد و موفقیت را یاد میگیرید و به نتیجه می رسید.

جمع آوری اطلاعات غلط و انتشار محتواهای بی کیفیت باعث از دست دادن سالن زیبایی تان می شود و برند شخصی شما را زیر سوال میبرد.

 

5- مشاور کلینیک زیبایی نحوه تبلیغات اصولی را به شما آموزش میدهد

سالن زیبایی شما برای دیده شدن نیاز به تبلیغات هدفمند دارد و شما باید با کمترین هزینه برای تبلیغات بیشترین بازدهی را داشته باشید.

اما اگر شناخت کافی از مخاطبینتان و بازار هدفتان نداشته باشید و هر چقدر بابت تبلیغات و دیده شدن هزینه کنید نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت و باعث از دادن سرمایه تان می شوید.

 

کلام آخر

در این مقاله 5 تا از مهم ترین و اصلی ترین مواردی که به سالن های زیبایی کمک میکند تا به موفقیت برسند را بررسی کردیم و پی بردیم روش ها و راهکاری سنتی دیگر جوابگو نیستند و حضور مشاور سالن زیبایی در کسب و کار شما چقدر حائز اهمیت است چرا که با راهکارهای بروز و خلاقانه از شما یک حرفه ای میسازد . مرکز لایف کوچ بیزینس کوچینگ آلفا اولین مرکز تخصصی بیوتی کوچینگ و کوچ سالن های زیبایی، مشاور آموزشگاه‌ زیبایی و سالن های زیبایی و آرایشگاه های زنانه .

1402/12/12
02:04:04
5.0 / 5
357
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل