واکنش سیدحسن خمینی به کشته شدن ۳ سرباز آمریکایی

واکنش سیدحسن خمینی به کشته شدن ۳ سرباز آمریکایی

به گزارش سیاسی، یادگار امام با اشاره به کشته شدن سه سرباز آمریکایی در اردن اشاره کرد: وای به حال کسی که ظلم کند؛ امروز نماد ظلم در جامعه ما رژیم منحوس صهیونیستی استبه گزارش خبرگزاری سیاسی، حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی روز چهارشنبه - ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - در مراسم تجدید میثاق دولت با آرمان های امام خمینی(س) اظهار داشت: دوستان در دولت بسیار به این فرصت و وظیفه توجه داشته باشند؛ امروز که کار دست مؤمنان است، توجه به معیشت مردم و طعام مسکین بسیار بحث مهمی است.

آنگونه که ایسنا روایت کرده، وی اظهار داشت: همه داستان همین است؛ ایمان و درد مردم و فقر داشتن، از کنار یک دردمند بسادگی عبور نکردن؛ این را باید به یک فرهنگ تبدیل نماییم.

وی در قسمتی از سخنانش با اشاره به کشته شدن سه سرباز آمریکایی در اردن اشاره کرد: وای به حال کسی که ظلم کند؛ امروز نماد ظلم در جامعه ما رژیم منحوس صهیونیستی است. واقعا ملاک انسانیت در جهان تبدیل گشته به اینکه نسبت به این رژیم و این غده سرطان چگونه موضع می گیرند.

سیدحسن خمینی افزود: سه نفر آمریکایی کشته شدند، که البته کشته شدن هیچکسی در دنیا مطلوب هیچکسی نیست، اما دنیا باید به عزا بنشیند! ۲۶ هزار نفر جلوی چشم دنیا پاره پاره شدند، بقیه سکوت می کنند و این روزگار ماست! البته دوستان واقفند هر مسئله ای که بخواهد داستان رژیم صهیونیستی را به حاشیه ببرد و یک مسئله دیگری را جانشین توجه به غزه کند یک انحراف است. هیچ چیزی در ذهن جامعه جهانی نباید بتواند جای این جنایت عجیب، این نسل کشی (که ان شاء الله در دادگاه بین المللی ثابت شود) را بگیرد.

وی تصریح کرد: اصل انقلاب برای تقابل با ستم رژیم ستم شاهی بوده است. حقوق را پاس نمی داشتند. نه ایمان به خدا داشتند و نه از عدالت بهره ای بردند.منبع:

1402/11/11
12:52:33
5.0 / 5
346
تگهای خبر: آمریكا , جامعه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل