رئیسی:

دولت هیچ کاندیدایی در انتخابات مجلس ندارد

دولت هیچ کاندیدایی در انتخابات مجلس ندارد

به گزارش سیاسی، ابراهیم رئیسی در پاسخ به این سؤال که دولت در مورد اجرای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در رابطه با انتخابات چه برنامه هایی دارد، اظهار داشت: دولت خویش را موظف به برگزاری یک انتخابات مشارکتی، با امنیت بالا و کاملا رقابتی بعنوان جلوه ای از مردمسالاری می داند.


به گزارش خبرگزاری سیاسی به نقل از سایت ریاست جمهوری، سید ابراهیم رئیسی شامگاه جمعه در انتها سفر دولت مردمی به استان کردستان در نشستی خبری در تشریح نتایج و دستاوردهای این سفر، گزارش های معاون اجرایی رئیس جمهور و برخی از وزرا در رابطه با میزان اجرای مصوبات سفر قبلی دولت به این استان را حاکی از پیشرفت های خوب در این حوزه دانست.
اقدام عجیب رئیسی در مسافرت به کردستان/ ۵ طرح انجام شده در دولت روحانی باردیگر افتتاح شد!
رئیس دولت در بخشی از این نشست خبری، در پاسخ به سوالی در رابطه با سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص قطع مراودات و صادرات انرژی کشورها با رژیم صهیونیستی عنوان کرد: صرف محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی کافی نیست و کشورها باید همکاریهای خود و صادرات انرژی به این رژیم کودک کش و جنایت کار را که قاتل ۱۰ هزار فلسطین همچون ۴ هزار کودک در ایام اخیر بوده، قطع کنند. دولت مردمی هم در مراودات بین المللی خود اجرای منویات رهبری را دنبال می کند.
رئیسی در پاسخ به این سؤال که دولت در مورد اجرای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در رابطه با انتخابات چه برنامه هایی دارد، اظهار داشت: دولت خویش را موظف به برگزاری یک انتخابات مشارکتی، با امنیت بالا و کاملا رقابتی بعنوان جلوه ای از مردمسالاری می داند.
وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران به رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری به مشارکت و آرای مردم باور واقعی دارد، تصریح کرد: جمهوری اسلامی از ابتدا با هدایت های امام راحل و سپس رهبر معظم انقلاب اسلامی همه نهادهای اساسی کشور را با رای مردم ایجاد و مستقر کرده است. امام و رهبری برخلاف بسیاری دیگر از سیاستمداران دنیا به مردم به شکل واقعی باور دارند و نه صرفاً بعنوان ابزاری برای پیشبرد منافع و اهداف خود.
رئیسی تصریح کرد: بعنوان دولت هیچ کاندیدایی در انتخابات نخواهیم داشت و صرفاً به دنبال ایجاد زمینه مشارکت گسترده تر و بالاتر همه مردم و گروه ها در انتخابات هستیم.
2727منبع:

1402/08/13
09:07:57
5.0 / 5
380
تگهای خبر: ایران , برنامه , دولت , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل