سیدمحمود علوی :

ادمین های تلگرامی حامی دولت روحانی را بی خود دستگیر کردند و فشار آوردند که مقابل من اقرار کنند!

ادمین های تلگرامی حامی دولت روحانی را بی خود دستگیر کردند و فشار آوردند که مقابل من اقرار کنند!

سیاسی: به گزارش سیاسی، آرمان ملی نوشت: اواخر اسفندماه سال نود و پنج بود که برخی از ادمین های کانال های تلگرامی توسط نهادهای امنیتی بازداشت شدند و این مساله آن زمان در جای خود بسیار سر و صدا به پا کرد. چنانکه خیلی از نمایندگان اصلاح طلب مجلس دهم به پیگیری این مساله پرداختند و از علی لاریجانی رییس مجلس وقت خواستند که به این مساله ورود کند.


اما نکته اینجا است که دولت وقت حسن روحانی و بطور مشخص وزارت اطلاعات آن زمان، صراحتا و بطور عمومی واکنشی به این مساله نداشتند. برای همین نمایندگان مجلس نیز حجت الاسلام محمود علوی وزیر وقت اطلاعات را برای پاسخگویی به مجلس فراخواندند تا گره از مشکل ادمین های کانال های تلگرامی همچون مجمع اصلاح طلبان، اصلاح طلبان نیوز و اصلاحات نیوز گشوده شود. پرونده ای که 9 متهم داشت و در همان ابتدا دو نفر با قید وثیقه آزاد شدند و برای هفت نفر دیگر نیز کیفر خواست صادر شد و با قید وثیقه آزاد شدند.
البته فروردین ماه سال 96 حسن روحانی در جایگاه رییس جمهور بیان کرد: «یکی از شیوه هایی که برخی ها به کار می برند و امیدواریم دیگر به کار برده نشود این است که اگر کسی را شنبه بخواهند احضار کنند، پنجشنبه می برند که دو شبی به قول برخی ها آب خنک مستحبی زندان را بخورد. حالا در شب تعطیلات قبل از عید، عده ای جوان را دستگیر کردند، من همان زمان از وزیر اطلاعات گزارشی خواستم. ایشان بر طبق اطلاعاتی که داشتند گفتند آنها جرمی مرتکب نشده اند. »

1402/07/22
08:15:42
5.0 / 5
545
تگهای خبر: دولت , عمومی , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل