طعنه جمهوری اسلامی به وصول ۶میلیارد دلاری طلب ایران:

کیف کردیم که حال این موبورهای پدرسوخته گرفته شد!

کیف کردیم که حال این موبورهای پدرسوخته گرفته شد!

سیاسی: به گزارش سیاسی، جمهوری اسلامی نوشت:   کور شود هرکس نمی تواند موفقیت ها و جهان گشایی های تان را ببیند. ما خیلی خوشحالیم که بدون برجام و اف ای تی اف، توانسته اید بایدن را ˮتسلیمˮ و حق ما را بگیرید. تبریک ˮعرضˮ می نماییم این فتح الفتوح را به ˮطولِˮ همه سال هایی که با توحش تمام اذیت مان کردند. حالا که ۷ میلیارد دلارمان، پس از چند سال به ۶ میلیارد ˮافزایشˮ یافته است، لطفاً بقیه مطالبات را هم با همین قدرت و قوت پیگیری کنید. حالا مثل آن دورانِ برجام که آدم های ناوارد دلارها را ˮپالتˮ شده به ایران می آوردند، نشد هم مهم نیست.ما و همسایه نداریم. تازه بسیاری از این همسایه های گوگولی مگولی، با سخاوت و گشاده دستی خود ما بزرگ شده اند. با نانی که با چشم پوشی از میادین مشترک گازی و نفتی در سفره شان گذاشتیم.

حالا هم جیب ما و آنها ندارد. برود خانه آنها. ما از همان جا برمی داریم و خرید می نماییم. بازار که آن طرف کشور آن هاست دیگر پس چرا سنگینی حمل پول را تحمل کنیم؟ کور شود هرکه نمی تواند این همه موفقیت را ببیند.

در تیتر یک روزنامه خاص نوشته بود که دارند کور می شوند از این موفقیت. نوشته بود از چهار گروهی که از توافق ایران و آمریکا عصبانی هستند، از رژیم صهیونیستی کثیف و جمهوری خواهان آمریکایی پلشت و اپوزیسیون فشل و این اصلاح طلبان فلان فلان شده خودمان. به آن سه دسته اول کاری نداریم اما خوب شد که این اصلاح طلبان با آن برجام و اف ای تی اف که همیشه پزش را می دادند، "گاندو"کش شدند تا نتوانند سر راه جهان گشایی ما مانع ایجاد کنند. بقیه شان را هم گاندو بخورد که راحت شویم. تازه یکی هم در این فضای مجازی پُست گذاشته بود به این بدی که؛

تازه این را هم پرسیده بود که: افزایش نرخ دلار در کسری از ثانیه بازار را تحت تاثیر قرار می دهد ولی چرا کاهش نرخ آن پس از چند ماه، نه تنها در بازار محسوس نیست بلکه نرخ اجناس کماکان افزایش می یابد؟ علاوه بر علامت سؤال از این(!) علامت تعجب ها هم گذاشته بود! هرکس بلد است خودش جواب بدهد. ما که کِیف کردیم حال این موبورهای پدر سوخته گرفته شد. تیترهای روزنامه های خاص هم کِیف مان را بیشتر کرد. کاش علاوه بر گرفتن پولمان می شد گوش شان را هم بپیچانیم. دل مان خنک می شد...
بیشتر بخوانید:
همتی: چرا با تعلل ظرف دوسال کشور را از ۷۲ میلیارد دلار درآمد نفتی کشور محروم کردید؟ پس پول کره چی شد؟ / قبل تر چندبار گفته بودند در شُرُف وصول است و پیشاپیش بابت این موفقیت عظیم شادمانی هم کرده بودند!

۲۱۶۲۲۰منبع:

1402/05/23
11:04:24
5.0 / 5
425
تگهای خبر: آمریكا , ایران , برجام , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل