موافق وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش

روح الامینی: صحرایی مدیری با اراده و با تجربه است

روح الامینی: صحرایی مدیری با اراده و با تجربه است

سیاسی: به گزارش سیاسی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش از مدرسه عشایری تا دانشگاه کار کرده و به همه سطوح وزارت خانه به خوبی آشنا است.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، عبدالحسین روح الامینی در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی و در موافقت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش بیان نمود: آموزش و پرورش به وزیری نیاز دارد که همانطوری که رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید داشتند تغییرات مکرر در این وزارت خانه همانند سالهای گذشته رقم نخورده و این وزیر ثبات داشته باشد. از طرفی وزیر آموزش و پرورش باید شجاع باشد و با همکاری یک تیم قوی بتواند مسائل بر زمین مانده معلمان و دانش آموزان را دنبال کند و حق و حقوق معلمان و دانش آموزان را احیاء کند.
ایشان در ادامه اظهار نمود: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش نسبت به معدل کل کابینه و نسبت به کسانی که در اوایل مجلس یازدهم به ما عرضه شدند معدل بسیار بالاتری دارد از طرفی عنصر عزم و اراده هم خیلی مهم است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آقای صحرایی کار خویش را از روستا آغاز کرده و از مدرسه عشایری تا دانشگاه پیش رفته است. ازاین رو همه سطوح این وزارت خانه را دیده است. ایشان کسی است که قومیت برایش تفاوتی ندارد. شخصی که از دل جامعه دانشگاهی و معلمان بیرون آمده و آموزش و پرورش جدیدا به وزیر با مشخصات ایشان نیاز دارد. ایشان می تواند طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش را دنبال کرده و کارهای بر زمین مانده را به سرانجام برساند.
روح الامینی در ادامه تصریح کرد: در ۵۰ روز گذشته هم ایشان به دنبال رفع نقصها بوده و با توافق و هماهنگی صورت گرفته توانسته بسیاری از خلأ ها را پر کند. این نشان داده است که ایشان فردی با اراده و توانمند است. آموزش و پرورش وزیری می خواهد که دانش آموز تراز انقلاب تربیت کند. مجلس شورای اسلامی به وزیری که رای می دهد تماما از او حمایت می کند اما انتظاری که از دکتر صحرایی و دولت داریم اینست که بحث شایسته سالاری و تغییرات در تیم مدیریتی را با جدیت دنبال کند. وزیر قبلی را اقدامات بعضی از مدیران ناتوان بر زمین زد. مدیرانی که آبروی مجلس و دولت را در شب سال تحویل بردند، ما آموزش و پرورشی تراز انقلاب می خواهیم بطور قطع آقای صحرایی گزینه مناسبی برای این وزارت خانه است.1402/03/09
10:22:44
5.0 / 5
413
تگهای خبر: آموزش , جامعه , دولت , شورا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل