رئیس مجمع نمایندگان استان كرمان:

دولت باید حمایت شود

دولت باید حمایت شود

سیاسی: به گزارش سیاسی، کرمان رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان ضمن اشاره به این که در پیچ تاریخی جدیدی هستیم و دولت باید تقویت و حمایت شود، اظهار داشت: مشکلات حوزه آب در استانهای مختلف حل شده که باید آنها را دید و امروز سایر مشکلات هم درحال رفع است و باید این تلاش ها را دید.


حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی امروز ۳۱ اردیبهشت ماه در همایش "مردم، سازش، پیشگیری" با حضور اعضای شوراهای حل اختلاف، علماء و سران طوایف، معتمدین، مصلحین و حکمین قرآنی در بم اظهار نمود: امروز هر چه اخلاقیات، ایمان، صداقت و برادری را تقویت نماییم با جرائم مبارزه کرده ایم و گامی در راه جلوگیری از وقوع جرم و صدمه های اجتماعی خواهد بود.
وی ضمن اشاره به این که یکی از موضوعات مهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، جلوگیری از وقوع جرم است که بر عهده قوه قضاییه قرار دارد، اضافه کرد: یکی از موضوعات مهم به جهت اینکه جرمی در جامعه رخ ندهد، جلوگیری از وقوع جرم است که باید با برنامه ریزی در این حوزه حرکت کرد.
نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس از نقش سران طوایف، ریش سفیدان و علماء در جلوگیری از وقوع جرم قدردانی نمود و اظهار داشت: وجه اصلی زندگی انبیاء و پیامبران هم در جهت خدمت به مردم و نشان دادن راه سعادت به آنها بوده و امام خمینی (ره) هم برای خدمت به مردم و در جهت رفاه مردم و در راه خداوند زندگی کردند که باید از سیره این بزرگان، بهره گیری کرد.
وی در قسمت دیگری از سخنانش ضمن اشاره به این که امروز دولت مظلومانه مورد نقد قرار می گیرد، اظهار داشت: امروز دولت مظلوم و اقع شده و هر کس حقیقت های این دولت را نبیند، گرفتار خطا خواهد شد؛ درست است که وضعیت اقتصادی کشور آنگونه که باید خوب باشد، نیست اما در خیلی از حوزه ها بر مبنای ریل گذاری صحیح درحال حرکت هستیم و در توسعه اتحاد هم بشکلی صمیمی درحال پیشرفت هستیم که باید به آنها توجه گردد.
غضنفرآبادی ضمن اشاره به این که در پیچ تاریخی جدیدی هستیم و دولت باید تقویت و حمایت شود، تصریح کرد: مشکلات حوزه آب در استانهای مختلف حل شده که باید آنها را دید و امروز سایر مشکلات هم درحال رفع است و باید این تلاش ها را دید.
وی با اشاره به اینکه متاسفانه امروز برخی در زمین دشمن بازی می کنند و این خطا و ظلم به دولت می باشد، اظهار داشت: دشمنان که می بینند مسیر ما مسیر درستی است، سنگ اندازی، توطئه و اغتشاش می کند و با دستگاههای دروغ پرداز خود درصدد رسیدن به اهداف شوم خود هستند.
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان ضمن تاکید بر این مطلب که امروز باید شرایط خود و کشور را بدانیم، خاطرنشان کرد: وضعیت کشور رو به رشد است و روز به روز وضعیت ما بهتر از گذشته خواهد بود.
به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان کرمان هم در این همایش فعالیت در حوزه صلح و سازش را میدان بزرگ خیر و خدمت دانست و اظهار داشت: هر فرد در زندگی دنیایی خود سه پرونده رفتار فردی، رفتار اجتماعی و رفتار طایفه ای و قبیله ای دارد که عملکرد فرد در این عرصه ها مورد قضاوت عادلانه و دقیق پروردگار قرار می گیرد.
وی ضمن اشاره به این که نخستین پرونده هر فرد، موارد شخصی و فردی شامل عملکرد، رفتار و گفتار اوست، اضافه کرد: حرکت های اجتماعی و تأثیر فعالیتهای هر یک از ما در زمینه اجتماعی هم پرونده دیگری است که خداوند با عدالت و دقت آنرا مورد ارزیابی قرار می دهد و پرونده دیگر هم پرونده های گروهی و طایفه ای است که هر یک از طوایف و قبائل چگونه فعالیت نموده اند.
علیدادی سلیمانی با اشاره به اینکه یقین تلاشهای سران طوایف، ریش سفیدان و علما در جلوگیری از وقوع جرم و توسعه صلح و سازش در پرونده اعمال آنها ثبت خواهد شد، از برگزارکنندگان همایش تشکر کرد.
منبع:

1402/02/31
13:21:21
5.0 / 5
335
تگهای خبر: ایران , برنامه , جامعه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل