معاون عملیات هوانیروز ارتش:

بالگردهای هوانیروز در حال امدادرسانی به مردم اصفهان، کهگیلویه وبویر احمد و چهارمحال وبختیاری

بالگردهای هوانیروز در حال امدادرسانی به مردم اصفهان، کهگیلویه وبویر احمد و چهارمحال وبختیاری

سیاسی: به گزارش سیاسی، امیر سرتیپ دوم علیفام اظهار داشت: بالگردهای پایگاه چهارم هوانیروز اصفهان درحال امدادرسانی با ارسال موادغذایی و وسایل گرمایشی به مردم استانهای اصفهان، کهگیلویه و بویر احمد و چهارمحال بختیاری تا لحظه آخر بحران هستند.


به گزارش سیاسی به نقل از ارتش، امیر سرتیپ دوم علیفام، معاون عملیات هوانیروز ارتش ضمن اشاره به اجرای طرح های مردم یاری ارتش با عنایت به بارش های بی سابقه در سطح کشور اظهار داشت: پایگاه چهارم هوانیروز اصفهان بمحض ابلاغ دستورات از سلسله مراتب فرماندهی نیروی زمینی ارتش و با عنایت به اعلام نیاز ستاد بحران کشور، آغاز به خدمت رسانی بی سابقه ای به مردم استانهای اصفهان، کهگلویه و بویر احمد و چهارمحال بختیاری کرده است.
وی ضمن اشاره به استقرار کارکنان ولایی هوانیروز از همان لحظات اول بارش برای امدادرسانی به مردم عنوان کرد: هوانیروز ارتش در همه بحران ها، نخستین یگانی بوده که در صحنه حاضر شده و امدادرسانی را آغاز کرده است و این دفعه نیز با تمام توان با استعانت از خداوند متعال و در رکاب ولایت، به یاری مردم شتافته است.
معاون عملیات هوانیروز ارتش اظهار داشت: هم اکنون با دو فروند بالگرد ۲۱۴ و دو فروند بالگرد شنوک در استانهای اصفهان، کهگلویه و بویر احمد و چهارمحال بختیاری درحال امدادرسانی با تحویل اقلام غذایی، گرمایشی و بهداشتی به مردم شریف این استان ها هستیم.
امیر سرتیپ دوم علیفام در انتها تصریح کرد: هوانیروز همیشه قهرمان با عمل به شعار ارتش فدای ملت همواره در برای کمک به مردم اقدام نموده است و این دفعه نیز با تمام توان و تا لحظه آخر رفع بحران، در کنار مردم خواهد ماند.1401/11/28
13:02:30
5.0 / 5
455
تگهای خبر: ارتش , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
سیاسی بین الملل