ایران استوار؛ ۴۴ سال افتخار

حجت الاسلام سعیدی: دولت سیزدهم دنبال تحقق آرمان های امام و رهبری است

حجت الاسلام سعیدی: دولت سیزدهم دنبال تحقق آرمان های امام و رهبری است

به گزارش سیاسی، مازندران رییس دفتر عقیدتی و سیاسی مقام معظم رهبری، پشتیبانی از دولت سیزدهم را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: دولت سیزدهم دنبال تحقق آرمان های امام و رهبری است، تعادل و تعامل در عرصه دیپلماسی را مدنظر قرار داده است و حضور در پیمان شانگهای از عوامل موفقیت دولت فعلی است و هرچند بنا نداریم تسلیم شرق شویم و تعامل با شرق و غرب در قالب مستقل از اهداف دولت سیزدهم است.حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی در سخنرانی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع مردم ساری ضمن قدردانی از حضور پرشکوه مردم مرکز مازندران در راهپیمایی اظهار داشت: در عصر فعلی اگر به شرایطی که انقلاب اسلامی شکل گرفت فکر نماییم چندین پدیده را می بینیم که یک مورد دو قطبی سازی دنیا است و ایران جزء بلوک غرب به سرسپردگی آمریکا قرار گرفته بود؛ دوم خلع دین بوده است که در جنگ جهانی اول و دوم اسلام غایب بود و سوم خیز رژیم صهیونیستی برای سلطه از نیل تا فرات که در زمره برنامه های توسعه این رژیم بود.

وی افزود: اگر به پروسه شکل گیری جنگ ها بپردازیم از تیرکمان، تفنگ تا پهپاد و موشک، امروز به جنگ های ترکیبی دست پیدا کردیم که هدف از جنگ ترکیبی دشمن شکستن اقتدار حاکمیت انسجام ملی بوده است.

حجت الاسلام سعیدی با اعلان اینکه دشمن بطور جدی بدنبال شکستن انسجام ملی بود و شکستن برنامه هسته ای دیگر برنامه دشمن بود، اظهار داشت: شکستن اقتدار منطقه ای دیگر هدف دشمن بوده است چونکه اقتدار منطقه ای ایران اسلامی معجزه آفریده است که سردار شهید سلیمانی با کمک یارانش اتفاقاتی را رقم زد که هیچ قلمی قادر به وصف آن نیست.

این مسئول افزود: امروز اقتدار نظامی و سیاسی ایران در کشورهایی همچون یمن، عراق، روسیه، لبنان و فلسطین نشات گرفته از قدرت دفاعی ما است که یکی از اهداف دشمن شکستن اقتدار امنیت در ایران اسلامی بوده است که مردم ایران نگذاشتند دست های ناپاک امنیت ایران را برهم بزنند و دشمنان با اسلام ناب علوی کار دارند که ماهیت استکبار ستیزی کفر ستیزی دارد.

حجت الاسلام والمسلمین سعیدی با اشاره به این که دشمنان در اغتشاشات اخیر بدنبال این بودند به مردم القا کنند نظام، کارآمدی ندارد و قصد متوقف کردن حرکت رشد علمی ایران داشتند، اشاره کرد: نگرانی دشمنان این بود ایران اسلامی به رغم تحریم ها چگونه در حوزه های علمی رشد پیدا کرده است.

وی اظهار داشت: اقتدار دفاعی یکی از علل دشمنی با جمهوری اسلامی است و در حوزه پهپاد و موشک سرآمد دنیا هستیم و در حوزه علمی توانستیم ظرف چند ماه واکسن ضد کرونا بسازیم که بیان کننده اقتدار علمی ما است.

رئیس دفتر عقیدتی و سیاسی مقام معظم رهبری با اعلان اینکه جهاد تبیین تکلیف عینی است و باید با جهاد تبیین مردم را امیدوار نماییم، اشاره کرد: همه موظف می باشند در امتداد جهاد تبیین گام بردارند.

این مسئول پشتیبانی از سوریه را یک راهبرد مهم برای جمهوری اسلامی دانست و اظهار داشت: باید مرز امنیتی مان را عقب ببریم و تعامل ارتباط با شرق از دلیلهای این حمایت است.

وی با تاکید براینکه لازم است از دولت سیزدهم حمایت نماییم، تصریح کرد: چونکه جنس این دولت با دولت های گذشته فرق دارد و آیت الله رییسی بنا دارد آرمان های انقلاب را اجرائی کند.

این مسئول با اظهار این که مردم ما پای انقلاب ایستادند و مقاومت کردند و فتنه کور دشمن برای براندازی را خنثی کردند، اظهار داشت: مقاومت مورد تاکید مقام معظم رهبری است و راهبرد رهبری مقاومت فعال است که دراین زمینه قله های زیادی را طی کردیم.

حجت الاسلام سعیدی اظهار داشت: آمریکا در آخر قدرتش سر می کند و در دوران افول زندگی می کند این نشان میدهد که مقاومت ما جواب داده است.

منبع:

1401/11/22
13:45:21
5.0 / 5
531
تگهای خبر: آمریكا , ایران , برنامه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل