افتتاح سراسر نمای مقاومت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

وزیر دفاع: دشمنان در ایجاد ناامنی در منطقه ناكام ماندند

وزیر دفاع: دشمنان در ایجاد ناامنی در منطقه ناكام ماندند

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اظهار داشت: امروز در هر زمینه ای كه رزمندگان عزیزمان در نیروی هوایی، پدافند موشكی، جنگ الكترونیك و در هر فضایی كه نیاز داشته باشند دستشان پر است و با تمام وجود از آنان حمایت می نماییم كه بتوانند از ملت عزیزمان و ملتهایی كه به دنبال امنیت هستند حمایت كنند تا بتوانیم ریشه ظلم و جنایت را در این منطقه و جهان از بین ببریم.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، امیر سرتیپ حاتمی که در مراسم افتتاح سراسر نمای مقاومت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سخن می گفت، اظهار نمود: در این نمایشگاه با دو مبحث به خوبی آشنا می شویم. از یک طرف با عزم، اراده، خباثت و جنایتهای بسیار بزرگ دشمنان که نشان داده است برای منطقه برنامه بزرگی داشتند و می خواستند ناامنی را در این منطقه برای ده ها و صدها سال نهادینه کنند.
وی ادامه داد: در این نمایشگاه، رزمندگان عزیز مقاومت با فرماندهی دلاورانه و شجاعانه سردار شهید سلیمانی و البته پشتیبانی کامل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و صنایع دفاعی آشنا خواهند شد. شجاعتی که به واسطه آن توانستند در مقابل همه کفر و همه کسانی که پول، سلاح و جنایتکاران شان را آورده بودند تا ناامنی را در منطقه ایجاد کنند ایستادگی کنند و به برکت خون شهدا و عزم و همت رزمندگان و پشتیبانی همه جانبه این اتفاق رخ نداد.1399/05/14
14:11:18
5.0 / 5
2466
تگهای خبر: ایران , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل