فلاحی بیان كرد

پیگیری کمیسیون آموزش برای حل مشکلات پارک علم و فناوری دانشگاه شریف

پیگیری کمیسیون آموزش برای حل مشکلات پارک علم و فناوری دانشگاه شریف

به گزارش سیاسی، یک عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از بازدید اعضای این کمیسیون از پارک علم و فناوری دانشگاه شریف اطلاع داد و اظهار داشت: قرار بر این شد تا کمیسیون آموزش پیگیر حل مشکلات این مرکز از راه وزارت خانه ها باشد.


حجت الاسلام احمدحسین فلاحی در گفتگو با ایسنا، در تشریح بازدید اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از پارک علم و فناوری دانشگاه شریف بیان نمود: بامداد امروز دوشنبه (۱۲ دی ماه) به همراه برخی از اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از پارک علم و فناوری دانشگاه شریف بازدید داشتیم.
وی ادامه داد: در این بازدید بخش های مختلف پارک علم و فناوری دانشگاه شریف مورد بازدید اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همینطور بعد از این بازدید جلسه ای هم با مسؤلان پارک علم و فناوری دانشگاه شریف برگزار شد که مشکلاتشان را با اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی مطرح نمودند و قرار بر این شد تا کمسیون این مشکلات را پیگیری کند.
فلاحی در ادامه خاطرنشان کرد: مشکلاتی در ارتباط با دانشجویان و دانش آموزان و قسمت های مختلفی که از بخش خصوصی بهره برده بودند عنوان شد و همینطور اعضای کمیسیون آموزش در جریان اقدامات بسیار خوبی که توسط این مرکز انجام شده بود، قرار گرفتند.
وی با اشاره به اینکه در نهایت نشستی هم با هیات رئیسه دانشگاه شریف داشتیم، خاطرنشان کرد: در این جلسه مسائل در ارتباط با دانشگاه و مشکلاتی که در حوزه های مختلف داشتند و همینطور هزینه هایی که در بعضی قسمت ها وجود داشته و ظرفیت هایی که دانشگاه دارد، مورد بررسی قرار گرفت.
این عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در انتها اظهار داشت: در نهایت قرار شد با برخی وزارت خانه ها ارتباط برقرار نماییم تا مشکلات آنها را حل نماییم.1401/10/12
17:47:29
5.0 / 5
644
تگهای خبر: آموزش , شورا , فناوری , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل