امیر حاتمی در كمیسیون صنایع مجلس حضور یافت

امیر حاتمی در كمیسیون صنایع مجلس حضور یافت

سیاسی: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در كمیسیون صنایع مجلس گزارشی از عملكرد وزارتخانه متبوع خود به كمیسیون صنایع و معادن مجلس ارائه نمود.


«الله وردی دهقانی» در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا با تشریح جلسه روز یکشنبه کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گزارشی از عملکرد وزارتخانه متبوع خود در بخش های صنعتی، هوایی، پدافندی، موشکی و سایر بخش ها و فناوری ارائه کرد.
عضو کمیسیون صنایع افزود: در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس، همین طور اختصاص یکسری تسهیلات قانونی مورد انتظار امیر حاتمی بود که درباره اختصاص این تسهیلات بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
وی اشاره کرد: نمایندگان همین طور در این نشست نقطه نظرات، تقاضاها و درخواست های خودرا خصوصاً برای حمایت وزارت دفاع از صنایع و پشتیبانی تکنولوژیک و صنعتی و تولید مطرح نمودند.
نماینده ورزقان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نمایندگان معتقد بودند که وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در شرایط فعلی برای بهبود تولید و صنعت کشور و گذر از شرایط سخت کنونی می تواند نقش موثری ایفا کند.منبع:

1399/05/13
22:25:56
5.0 / 5
2215
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل