اسماعیلی:

پشتیبانی از اهالی فرهنگ و هنر و رسانه را وظیفه خود می دانیم

پشتیبانی از اهالی فرهنگ و هنر و رسانه را وظیفه خود می دانیم

به گزارش سیاسی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: وظیفه خودمان می دانیم که از اهالی فرهنگ و هنر و رسانه که در این اغتشاشات اخیر برایشان اتفاقاتی افتاده، با وجود پیگیری های قبلی بازهم حمایت نماییم.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، محمدمهدی اسماعیلی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباب نحوه برخورد با اهالی هنر بازداشتی در تجمعات اخیر، اظهار داشت: ما بیش از دو ماهی که این اتفاقات در کشور درحال رخ دادن است بنای مان این بوده که با گفت و گو و شفاف سازی اجازه ندهیم کار به جایی بکشد که سبب نگرانی شود.
وی اضافه کرد: سیاست قطعی ما در وزارت فرهنگ این است آنانی که در زمینه کار حرفه ای گرفتار مشکل می شوند از آنان حمایت و دفاع نماییم. همین طور وظیفه خودمان می دانیم که از اهالی فرهنگ و هنر و رسانه که در این اغتشاشات اخیر برایشان اتفاقاتی افتاده، با وجود پیگیری های قبلی بازهم حمایت نماییم.
وزیر فرهنگ و ارشاد با اعلان اینکه مرتب با نهادهای امنیتی و قضایی جلساتی داریم تا برای کسانی که گرفتار مشکل شدند تا حد امکان کمک نماییم، اظهار داشت: دراین زمینه همکاریهای خوبی هم دستگاه های امنیتی و قضایی دارند که تشکر می نماییم و روند کار به نحوی است که ما این دقت را به کار می بریم که با گفت و گو و رفع ابهامات مسئله در سطح جامعه حل شود.
ادامه داردمنبع:

1401/09/02
12:47:50
5.0 / 5
416
تگهای خبر: جامعه , دولت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
سیاسی بین الملل