معاون رییس جمهور:

دشمن بزرگترین بمب هسته ای ایران را رابطه مردم با رهبری و دولتی ها می داند

دشمن بزرگترین بمب هسته ای ایران را رابطه مردم با رهبری و دولتی ها می داند

سیاسی: به گزارش سیاسی، خوزستان معاون اقتصادی رییس جمهور اظهار داشت: دو، سه نفر از مسببان حادثه تروریستی ایذه در صورتیکه می خواستند از مرز باکو بیرون بروند، دستگیر شدند.


محسن رضایی امروز ۲۷ آبان ماه در مراسم خاکسپاری شهدای حادثه تروریستی ایذه اظهار داشت: دو، سه نفر از مسببان این حادثه تروریستی در صورتیکه می خواستند از مرز باکو بیرون بروند دستگیر شدند و درحال بازگشت به سمت اهواز هستند. مطمئن باشید هرکسی که در این حادثه دخالت داشته است هر که باشد و در هر سوراخی رفته باشد او را دستگیر خواهیم کرد و از او انتقام می گیریم.
به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا وی افزود: از مسئولان قضایی می خواهم که افراد جنایتکار را به ایذه بیاورند و در مقابل چشم مردم مجازات کنند تا بدانند ایذه قهرمان همیشه سرپای خود ایستاده است و با دادن چند شهید خم نمی شود و مسیر تاریخی خودرا ادامه خواهد داد و به هیچ وجه در برخورد با مسببان کوتاهی صورت نخواهد گرفت.
معاون اقتصادی رییس جمهور بیان کرد: خود من که به نمایندگی از رییس جمهور در ایذه حضور پیدا کرده ام کار را دنبال خواهم کرد. به چه جرمی مردم خوب ایذه را به رگبار بسته اند؟ مردم ایذه همیشه یکی از کانون های تاریخ ساز قوم بختیاری بوده اند و از آزاد کردن مشروطه تا حادثه ۱۵ خرداد، ۲۲ بهمن تا بیرون کردن صدام از سرزمین های ایران اسلامی نقش داشتند. مگر دشمن می تواند ایذه را با شکست مواجه کند؟ مگر می تواند از چهره نورانی مردم ایذه غم و غصه به وجود بیاورد؟
رضایی اظهار داشت: ما امروز غصه دار هستیم و غم در دل ما خانه کرده است اما ایذه سرپای خود می ایستد و به مسیرش ادامه می دهد و این تاریخ سازی خودرا در ایران اسلامی دنبال می کند. کسی نمی تواند ایذه را به زانو دربیاورد. از مشروطه گرفته تا دفاع مقدس، بختیاری ها نقش خط مقدم بیرون کردن صدام را داشتند.
وی اشاره کرد: امروز ما درحال بیرون کردن تحریم های اقتصادی از ایران هستیم و در دهن آمریکا و اروپا می زنیم و نفت را به بالای یک میلیون بشکه صادر می نماییم. آمریکایی ها دیدند درحال شکست در تحریم اقتصادی هستند بنا بر این گفته اند برادر تحریم ناامنی است و اگر در ایران ناامنی شود همان هدفی که در تحریم اقتصادی داشتیم و شکست خورد و به آن نرسیدیم بوسیله ایجاد ناامنی در ایران می توانیم سرمایه گذاری در ایران را کم نماییم و معاملات نباشد و نیز بازارها تعطیل شوند. دشمن می گوید حالا که در تحریم اقتصادی شکست خورده ایم باید برادری برای تحریم اقتصادی به نام ناامنی پیدا نماییم.
معاون اقتصادی رییس جمهور اظهار داشت: وقتی حادثه ای در شاهچراغ، ایذه و اصفهان درست می کنند می گویند آیا ایران سوریه و لبنان می شود؟ در صورتیکه دشمن گول خورده است و بداند ایران نه فقط آن طور نمی شود و نه فقط سوریه و لبنان و نیز ایران را که بیش از ۴۰ سال آزاد کرده است، شما را هم از تمام این مناطق بیرون خواهدنمود و در کنار این قدرت نظامی، اقتصاد را هم درست خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: دشمن که فهمیده است تحولات و اصلاحات جدی می خواهد در اقتصاد ایران و فرهنگ آن ایجاد شود و باردیگر دولت مردمی می خواهد مردم داری، برادری و محبت را به مردم برگرداند و بین دولتی ها و مردم فاصله نباشد، آنرا خطر اصلی دانسته است و می گوید این که ایران دنبال بمب اتم است را ول کنید برای اینکه بزرگ ترین بمب هسته ای ایران رابطه مردم با دولتی ها، رهبری و اسلام است و باید این رابطه را قطع نماییم چون اگر این انقلاب، نظام و دولت به مردم وصل شوند از ده ها بمب اتم و هیدروژنی خطرناک تر است و بنا بر این دست به ناامنی زده اند و پشت سر معترضان قرار گرفته اند.
وی تاکید کرد: معترضان حق دارند حرفشان را در این کشور بزنند و این حق مردم است. اصلاً انقلاب آمده است تا صدای مردم به گوش دولتمردان برسد. همانطور که مردم در انتخابات مشارکت دارند در طرف دیگر هم اگر حرفی دارند، انقلاب به آنها گفته است بصورت مسالمت آمیز و قانونی حرف خودرا به گوش دولتمردان برسانید اما دشمن پشت سر معترضان قرار گرفته است و در حادثه تروریستی ایذه از دو سمت به سمت یک میدان تیراندازی می کنند. هم اکنون سه نفر بسیجی زخمی شده اند و در بیمارستان های اهواز تحت بررسی هستند. من به دوستان می گویم چرا این فیلم ها را پخش نمی کنید؟ و چرا موتورسوارهایی را که ۲۴ ساعت قبل به دوربین ها تیراندازی کردند و آنها را خاموش کردید نشان نمی دهید؟ که به من می گویند درحال شناسایی و دستگیری این عوامل هستیم. من به آنها گفتم حالا مسئله فضای مجازی و جنگ در افکار عمومی یک جنگ بسیار اهمیت دارد و شما نباید که به خود اجازه دهید که اطلاعات این عوامل را به مردم ندهید. باید کارهای اطلاعاتی خودرا انجام دهید اما به مردم هم بگویید موتورسوارانی ۲۴ ساعت قبل آمدند و دوربین ها را با تیراندازی کردن خاموش کردند و باتوجه به اینکه عکس آنها را دارید به مردم نشان دهید. موتورهای نیروی بسیجی را تکه تکه کردند و باید سه بسیجی که در این حادثه مجروح شده اند را نشان دهید تا مردم بدانند که چگونه بسیج، سپاه و ارتش در کنار مردم در خون خود می غلتند.
معاون اقتصادی رییس جمهور افزود: باید ارزش های انقلاب را که از میان جامعه ما کنار گذاشته اند یعنی مردم دوستی، برادری و محبت باردیگر برگردد. این دولت و کسانی که با این دولت همکاری می کنند اسم خودرا دولت مردمی گذاشته اند و باید به ارزش های انقلاب که متأسفانه از ما گرفته اند برگردیم که به امید خدا به همین صورت خواهد شد.
رضایی اشاره کرد: من بار دیگر از جانب مقام معظم رهبری، دولت، آقای رئیسی و خودم که مثل شما عزادار هستم و احساس می کنم فرزند خودم را از دست داده ام تسلیت عرض می کنم.
منبع:

1401/08/27
13:31:57
5.0 / 5
738
تگهای خبر: آمریكا , ارتش , اروپا , ایران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل