سرلشكر صفوی:

برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس بدانند دخالت در امور ایران تاوان دارد

برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس بدانند دخالت در امور ایران تاوان دارد

سیاسی: به گزارش سیاسی، دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا اظهار داشت: برخی کشورهای بدبخت حاشیه جنوبی خلیج فارس که حاضر نیستم نام آنها را ببرم بدانند باید بین رسانه هایشان و امنیتشان یکی را انتخاب کنند و بدانند اگر در ایران دخالت کنند تاوان آنرا می پردازند.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، سرلشکر یحیی صفوی بامداد امروز در مراسم سالگرد شهادت سردار حسن طهرانی مقدم در سخنانی اظهار نمود: آنچه در آینده شاهد آن خواهیم بود از آنچه تا کنون گذشته است متفاوت خواهد بود و البته نظام سلطه با همراهی آمریکا و صهیونیست ها و برخی قبایل صحرا نشین جنوب خلیج فارس از فرهنگ و تمدن ما بی اطلاع هستند.
وی با اشاره به اینکه در نبرد جدید جبهه استکبار به رهبری آمریکا و جبهه مقاومت با رهبری ایران رو در روی یکدیگر قرار گرفته اند، خاطرنشان کرد: آنچه می بینید اقدامات انفعالی دشمن در مقابل ملت ایران است. آنها از ملت ایران شکست در سه عرصه براندازی نظام، جنگ تحمیلی و جبهه منطقه ای خورده اند اما همچنان مشغول توطئه ضد ملت ایران شده اند. البته ما هم در داخل مشکلات و نقاط ضعفی داریم.
صفوی افزود: آنها در اغتشاشات اخیر از همه جاسوسان و فاسدان داخلی هم استفاده کردند اما با رهبری حکیمانه رهبر انقلاب ملت ایران این فتنه را هم در هم شکست. ما و جبهه مقاومت با هوشمندی و صبر حکیمانه به لطف خدا بر جبهه استکبار پیروز خواهیم شد.
مشاور فرمانده کل قوا خاطرنشان کرد: دشمنان ما بدانند ملت ما ملت مقتدری است و از این بادها نمی لرزد. برخی کشورهای بدبخت حاشیه جنوبی خلیج فارس که حاضر نیستم نام آنها را ببرم بدانند باید بین رسانه هایشان و امنیتشان یکی را انتخاب کنند و بدانند اگر در ایران دخالت کنند تاوان آنرا می پردازند.
وی ادامه داد: به آنها می گویم شما کشورهای ضعیفی هستید و بدانید آمریکایی ها در موقع خطر از شما حمایت نمی کنند همانطور که از شاه ایران حمایت نکردند؛ ایران یک کشور بزرگ و مقتدر است و ان شاء الله ملت ایران با کار آمدی بر همه مشکلات فائق خواهد آمد.
مشاور فرمانده کل قوا اضافه کرد: عملکرد ما محصول تفکر ما است ازاین رو جنگ شناختی هم دقیقاً در همین حوزه و روی ادراک و اطلاعات قلب و ذهن افراد تأثیر می گذارد. امروز خیلی از جوانان با خیلی از مولفه های قدرت ملی آشنا نیستند و در فضای مجازی زندگی می کنند و با حقیقت ها آشنایی ندارند.
صفوی همینطور ضمن اشاره به تلاشهای شهید طهرانی مقدم، اظهار نمود: شهید طهرانی مقدم از اوایل دفاع مقدس وارد جبهه شد و در سال ۶۰ برای تمام خمپاره اندازهها در عملیات طریق القدس مرکز تطبیق آتش ایجاد کرد. در سال ۶۳ شهید طهرانی مقدم قدرت موشکی سپاه را بنیان نهاد و هم اکنون اگر تبدیل به یک قدرت موشکی بالستیک شده ایم حاصل همین تلاش ها و مجاهدت ها است.
او در آخر تصریح کرد: امروز همینطور در حوزه پهپادی تبدیل به یک قدرت جهانی شده ایم بطوری که دشمن هم به این قدرت ما معترف است. سپاه و وزارت دفاع امروز جزو سازندگان پهپاد و صادر کنندگان آن هستند.1401/08/19
12:14:49
5.0 / 5
405
تگهای خبر: آمریكا , ایران , تمدن , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل