تذكرات كتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی كشور

تذكرات كتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی كشور

یك عضو هیات رییسه مجلس تذكرات كتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی كشور را قرائت كرد.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، این تذکرات کتبی نمایندگان که در جلسه علنی امروز مجلس توسط حسینعلی حاجی دلیگانی قرائت شد به شرح زیر است:
احسان ارکانی به وزیر کار: ضرورت رسیدگی به نقض قانون کار و سیاست های سه جانبه گرایی وزارتخانه توسط مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی.
ویس کرمی به وزیر آموزش و پرورش: ضرورت اجرای قانون تاسیس مدارس غیرانتفاعی در مورد معلمان حق التدریسی غیرانتفاعی در لرستان.
سید موسی موسوی به وزیر اطلاعات: ضرورت پیشگیری از استفاده سیاسی و جناحی از جایگاه وزارت اطلاعات و دخالت در امور سایر وزارتخانه ها در ارتباط با حوزه انتخابیه لامرد و مهر.
پرویز اوسطی به وزیر نیرو: ضرورت تأمین آب آشامیدنی مورد نیاز روستاهای منطقه.
پاک مهر نماینده به وزیر بهداشت و درمان: ضرورت اجرای فوری جهت ساخت بیمارستان در منطقه.
مجتبی یوسفی به رئیس جمهور: دلیل افزایش قیمت فولاد و میل گرد و عدم تأمین مواد اولیه شرکت های تولید فولاد چیست؟ به وزیر کشاورزی: ضرورت رسیدگی به افزایش بی رویه نهاده های دامی و طیور.
کمال حسین پور به رئیس جمهور: علت افزایش نرخ اجاره بهای مسکن چیست؟ چرا دولت این بازار را کنترل نمی کند؟ ضرورت چاره اندیشی و برنامه ریزی و عرضه راهکار مناسب در حوزه مبارزه با مواد مخدر، به وزیر کار: ضرورت تسریع در راه اندازی و تجهیز درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان، به وزیر نفت: ضرورت تسریع در گازرسانی به تمامی روستاهای منطقه، به وزیر راه: تسریع در کنترل بازار مسکن و پیشگیری از افزایش قیمت مسکن و اجاره، به وزیر بهداشت: تسریع در راه اندازی و تجهیز بیمارستان منطقه، به وزیر آموزش و پرورش: ضرورت نوسازی و تجهیز مدارس منطقه، تذکر به وزیر راه.
ابوالفضل ابوترابی به وزیر ورزش و جوانان: علت انعقاد قراردادهای چند میلیون دلاری با مربیان خارجی در شرایط وضعیت فعلی اقتصاد کشور چیست؟ به وزیر کار: ضرورت پرداخت یارانه نوزادان تازه متولد شده.
حاجی به رئیس جمهور: ضرورت پیشگیری از افزایش قیمت مصالح ساختمانی، به وزیر آموزش پرورش: لزوم بازبینی در میزان فاصله حقوقی پرداختی شاغلین و بازنشستگان آموزش و پروش طبق قانون، به وزیر کار: انتقال سوابق بیمه ای روستاییان از صندوق بیمه روستاییان و عشایر به صندوق بیمه تأمین اجتماعی، نظارت بیشتر بر عملکرد سازمان فنی حرفه ای و پیشگیری از رانت ها و سو استفاده های احتمالی برخی ادارات این سازمان.

جبار کوچکی نژاد و ساداتی نژاد به همراه چند تن از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش: ضرورت پرداخت پاداش آخر خدمت بازنشستگان.
کوچکی نژاد به وزیر ارتباطات: ضرورت اقدام در مورد اجرای فیبر نوری و بهبود پوشش تلفن همراه در استان گیلان، به وزیر علوم: استفاده از تمامی ظرفیت های استان برای اجرای پروتکل برگزاری کنکور.
منبع:

1399/05/12
14:27:49
5.0 / 5
2087
تگهای خبر: آموزش , تولید , سازمان , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل