در واكنش به شكایت فراجا از ۴ نماینده مجلس

محبی نجم آبادی: انتقاد حق نماینده است

محبی نجم آبادی: انتقاد حق نماینده است

سیاسی: به گزارش سیاسی، نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی با تکیه بر اینکه انتقاد خط قرمز نیست، اظهار داشت: اگر انتقادی نسبت به روندها صورت گیرد مشکلی ندارد و طبیعتا انتقاد حق نماینده است.


بهروز محبی نجم آبادی در گفتگو با ایسنا، در واکنش به شکایت فرماندهی فراجا از چهار نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بطور قطع انتقاد خط قرمز نیست اما در عین حال هم نباید گذاره نادرستی به پلیس نسبت داده شود موضوعی که همه باید آنرا رعایت نمایند.
وی توضیح داد: در چند وقت اخیر در فضای مجازی از عبارات نادرست و دروغ پردازی برای تغییر افکار استفاده شده است و نگرش ها استفاده می شود که حاکمیت ها به این مسائل عکس العمل نشان داده است بنابراین اگر همکاران من مطالب نادرستی گفته که مستند نیست پلیس حق شکایت دارد و این مورد هم در هیات نظارت مورد بررسی قرار می گیرد آنها باید حرفهایشان درست و مستند باشد.
این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همه ما باید مراقب باشیم که گذاره ای درست، دقیق و مستند به زبان بیاوریم و انتقادها هم دقیق باشد.
این نماینده مجلس شورای اسلامی در رابطه با اینکه آیا نباید نماینده مجلس در رابطه با روند گشت ارشاد انتقاد کند، اظهار نمود: انتقاد اگر از روند باشد بحث دیگری است و بطور قطع انتقاد از موضوعی حق نماینده است، اما نباید عباراتی به پلیس نسبت داده شود که درست نیست. پلیس روزانه ۳۰ هزار مأموریت انجام می دهد که احتمال خطا هم وجود دارد همه باید از نیروهای امنیتی حمایت نماییم این روزها ضرب و جرحی که برای پلیس رخ داده نشان داده است که پلیس ما مظلوم واقع شده است.
منبع:

1401/07/25
10:05:12
5.0 / 5
370
تگهای خبر: شورا , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل