رئیس سازمان بسیج سازندگی كشور:

دشمن در یک جنگ شناختی به دنبال گسست نسلی در کشور است

دشمن در یک جنگ شناختی به دنبال گسست نسلی در کشور است

به گزارش سیاسی، کرمان رئیس سازمان بسیج سازندگی با اشاره به اینکه دشمن بداند در مقابل بزرگ ترین مکتب و ملت دنیا ایستاده است و ما حتما مقابل هجمه های دشمن ایستاده ایم اظهار نمود: دشمن در یک جنگ شناختی به دنبال گسست نسلی در کشور است.


سردار محمد زهرایی ۲۱ مهرماه در کارگروه بسیج سازندگی استان کرمان ضمن اشاره به این که مردم ایران اسلامی بسیار با بصیرت و هوشمند هستند و با ایمان به خدا در تمام تنگناهایی که دشمن برای ما بوجود آورده پای انقلاب ایستاده اند، بیان نمود: دشمن همه جانبه به سمت کشور و مردم ما حمله کرده است.
زهرایی اظهار داشت: ایران اسلامی به مکتب عاشورا متصل است و به فرموده حاج قاسم ما ملت امام حسینیم و برای انقلاب اسلامی آماده سر دادن هستیم.
وی اضافه کرد: دشمن بداند در مقابل بزرگ ترین مکتب و ملت دنیا ایستاده است و ما حتما مقابل هجمه های دشمن ایستاده ایم. دشمن در یک جنگ شناختی به دنبال گسست نسلی در کشور است.
رئیس سازمان بسیج سازندگی افزود: مبانی اسلام باید به نسل جوان منتقل شود و برای انتقال آن روش مناسب نیاز است. بسیج در گام دوم انقلاب اسلامی چتر خویش را گسترده و زمینه خدمت رسانی به همه مردم را فراهم نموده است.
سردار محمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله استان هم در این نشست اظهار نمود: کرمان پهناورترین استان کشور است و با وجود تمام معادنی که دارد محرومیت ها در این استان بیشتر است.
وی با اشاره به اینکه در مسافرت رئیس جمهور به استان کرمان مصوباتی داشتیم که امیدواریم با اجرایی شدن این مصوبات بخشی از محرومیت ها جبران شود اظهار داشت: کرمان یک استان حادثه خیز است و در موارد مختلف شاهد سیل و بحران بودیم که بسیج سازندگی به کمک سایر نهادهای حمایتی قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) توانسته در صحنه خدمت گزاری به مردم حاضر شود.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بیان نمود: کرمان جزو استان هایی است که بیشترین حاشیه نشینی را دارد، بسیج سازندگی استان در جهت خدمت رسانی به محرومان اقدامات خوبی داشته و در جلوگیری از بیماری کرونا هم خوب عمل کرده است.
منبع:

1401/07/22
13:16:59
5.0 / 5
354
تگهای خبر: ایران , سازمان , شورا , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل