تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرائی کشور

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرائی کشور

سیاسی: سیاسی: یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرائی کشور را قرائت کرد.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، سیدمحسن دهنوی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرائی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:
حسینعلی حاجی دلیگانی به وزیر کشور: لزوم مبادرت به کاهش جمعیت شهروندان خارجی در شهرستان های شاهین شهر، میمه و برخوار به یک پنجم جمعیت فعلی.
محمدرضا صباغیان نماینده مهریز به وزیر صمت: لزوم نظارت بر کیفیت محصولات عرضه شده در بازار.
محمد سرگزی نماینده زابل به وزیر کشور: لزوم پرداخت خسارت نکشت به کشاورزان سیستان.
صدیف بدری نماینده اردبیل به رییس جمهورو وزیر جهاد کشاورزی: لزوم تسریع در پرداخت بهای گندم خریداری شده از کشاورزان استان اردبیل، لزوم پرداخت بهای مرغ های خریداری شده توسط وزارت جهاد کشاورزی از مرغداران این استان.
حسن همتی نماینده شاهین دژ به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم تسریع در پرداخت طلب کشاورزان شهرستان های شاهین دژ و تکاب، به وزیر بهداشت در خصوص لزوم توجه به وضعیت بهداشتی و درمانی شهرستان های حوزه انتخابیه.
علی اکبر علیزاده نماینده دامغان به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم تسریع در پرداخت مطالبات گندم کاران، به وزیر امور خارجه در خصوص لزوم هماهنگی با مقامات و مسئولان عراقی درباب تحویل پیکر درگذشتگان سفر کربلا، به وزیر بهداشت درباب لزوم هماهنگی با مقامات و مسئولان عراقی در مسافرت اربعین.
علیرضا ورناصری نماینده مسجدسلیمان به وزیر ورزش: ضرورت بررسی اعتراضات تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در بازی با پرسپولیس.
حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر به وزیر کشور: لزوم تبیین افکار عمومی درباب محل هزینه کرد درآمدهای جاری شرکت منحله رهگشای ناجی پارس، به وزیر ارتباطات در خصوص لزوم مبادرت به رفع اشکالات ارسال و دریافت پیامک اپراتورهای تلفن همراه، لزوم قطع ارائه خدمات به گوشیهای همراه سرقتی بمنظور پیش گیری از گوشی ربایی و سرقت گوشیها.
محمدرضا صباغیان نماینده بافق به وزیر آموزش و پرورش: لزوم چاره اندیشی برای پرداخت بموقع پاداش اختتام خدمت فرهنگیان، به وزیر نفت در خصوص ضرورت انجام هماهنگی و کار کارشناسی دقیق قبل از کاهش سهمیه سوخت وسیله نقلیه، به وزیر ارتباطات در خصوص ضرورت رسیدگی به کاهش سرعت و وضعیت نامطلوب اینترنت ثابت و همراه در بیشتر نقاط کشور.
عباس جهانگیرزاده نماینده پارس آباد به وزیر نیرو: ضرورت رسیدگی به سوء مدیریت در توزیع آب و توسعه شبکه آبیاری دشت مغان.
کمال حسین پور نماینده پیرانشهر به وزیر صمت: لزوم کنترل و نظارت دقیق بر بازار نوشت افزار و جلوگیری از افزایش قیمت سرسام آور لوازم تحریر و کاغذ.
احسان ارکانی نماینده نیشابور به رییس جمهور و وزیر نفت: ضرورت اجرای دوباره سیاست های تشویقی راه اندازی جایگاه های سی. ان. جی و ترویج استفاده از این سوخت.
منبع:

1401/07/19
15:10:48
5.0 / 5
467
تگهای خبر: آموزش , اینترنت , خدمات , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل