نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس خبر داد:

پیشرفت 30 درصدی فاز 4 کارخانه سیمان دورود

پیشرفت 30 درصدی فاز 4 کارخانه سیمان دورود

سیاسی: به گزارش سیاسی، لرستان نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در دو سال گذشته سعی کردیم و بخشی از پروژه فاز ۴ کارخانه سیمان شامل ساختمان ها و ابنیه ساخته شدند و کار ۲۰ تا ۳۰ درصد پیشرفت دارد.


حسین گودرزی، در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: پروژه فاز ۴ کارخانه سیمان یکی از پروژه های بسیار زمان مندشهرستان است که پس از فنس کشی و تعیین محل سالهای سال بدون تغییر مانده بود.
وی افزود: در دو سال گذشته سعی کردیم و بخشی از این پروژه ساختمان ها و ابنیه ساخته شدند و کار ۲۰ تا ۳۰ درصد پیشرفت دارد.
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اخیراً بانک رفاه کارگران متعهد شده که ۲۰۰ میلیارد وام به این پروژه بدهد، درحال تکمیل پرونده هستند.
گودرزی بیان نمود: متأسفانه بانک رفاه کارگران لرستان همکاری لازم را نداشته و پرونده را علی الرغم تاکید مدیرعامل بانک رفاه کارگران کشور به تهران ارسال نکرده است، که جای گله دارد.
وی ادامه داد: علی الرغم جلسات و تأکیدات مختلف معاون اقتصادی استاندار و بنده متأسفانه هنوز پرونده سیمان دورود به تهران ارسال نشده است.
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پیمانکار ساخت فاز خط تولید هم انتخاب شده و درحال ورود به کار است که ظرف هفته های آینده کار ساخت این فاز هم شروع خواهد شد.
گودرزی خاطرنشان کرد: امیدواریم در دوره ۱۸ ماهه که قول دادند کار راه اندازی شود.
منبع:

1401/07/11
10:06:48
5.0 / 5
509
تگهای خبر: تولید , شورا , كشور , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل