با اشاره به معرفی زاهدی وفا به عنوان وزیر كار

رحمانی: وزیر کار باید تجربه و توانمندی کافی برای مدیریت وزارت خانه را داشته باشد

رحمانی: وزیر کار باید تجربه و توانمندی کافی برای مدیریت وزارت خانه را داشته باشد

سیاسی: به گزارش سیاسی، یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برای انتخاب وزیر کار بر روی شاخص ها تاکید دارم، اظهار داشت: فردی که می خواهد سکاندار مجموعه عظیم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که با اهمیت و حساس است شود، باید از تجربه کافی؛ توانمندی و کارآمدی برخوردار باشد.


فاطمه رحمانی در گفت و گو با ایسنا، در مورد اعلام محمدهادی زاهدی وفا بعنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان نمود: ایشان باید بیاید و در مجلس برنامه خویش را ارائه نمایند و بعد ما پیشینه او را بررسی نماییم.
وی با اشاره به اینکه ما به شخص رای نمی دهیم، تصریح کرد: ما به برنامه، پیشینه و تغییراتشان رای می دهیم که ان شاءالله ببینیم چه برنامه ای دارند تا بررسی نماییم.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سؤال که زاهدی وفا چند ماهی سرپرستی وزارت کار را بر عهده داشتند، با عنایت به عملکرد چند ماهه ایشان نظرتان چیست؟ اظهار داشت: هنوز زود است وارد این فضاها شویم، چونکه وزارت کار وزارت خانه معظمی است و به عبارتی سه وزارت خانه در آن ادغام شده اند و بحث کار، تعاون و رفاه را با هم دارد، خصوصا با عنایت به بحث اخیر که مقام معظم رهبری سیاست های تأمین اجتماعی را ابلاغ فرمودند، بار عظیم این مورد به این وزارت خانه بر می گردد.
رحمانی در ادامه اظهار داشت: فردی که می خواهد سکاندار این مجموعه عظیم، با اهمیت و حساس شود حتما باید تجربه کافی داشته و توانمند باشد، همینطور باید کارآمدی داشته باشد و این وزارت خانه را بشناسد و بتواند متناسب با ماموریتی که در این وزارت خانه دارد مدیریت کند.1401/07/08
10:07:22
5.0 / 5
526
تگهای خبر: برنامه , شورا , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل