قاضی زاده هاشمی:

پیگیری مصوبات ریاست جمهوری از برنامه های اولویت دار بنیاد شهید است

پیگیری مصوبات ریاست جمهوری از برنامه های اولویت دار بنیاد شهید است

به گزارش سیاسی، مرکزی رییس بنیادشهید و امور ایثارگران با اعلان اینکه خانواده شهدا دلسوزان واقعی نظام اسلامی هستند اظهار داشت: پیگیری مصوبات ریاست جمهوری از برنامه های اولویت دار بنیاد شهید است.


سیدامیرحسین قاصی زاده هاشمی روز پنجشنبه ۷ مهر در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به مسئولیت بنیاد شهید اظهار داشت: مسئولین بنیاد شهید در امتداد شنیدن دغدغه ها و مشکلات همیشه در میان خانواده معظم شهدا و مردم حضور دارند.
وی ادامه داد: پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری از برنامه های اولویت دار بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بیان کرد: سفرهای استانی فرصتی مناسب برای با مردم بودن و آشنایی هرچه بیشتر با دغدغه ها و مشکلات جامعه است.
وی افزود: در امتداد تکریم و آشنایی با مطالبات خانواده شهدا و سفرهای استانی، ایجاد میز خدمت در استانها در دستور کار قرار دارد.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی نیز اظهار داشت: قسمتی از ترویج جریان عظیم جهاد و شهادت در کشور و جهان اسلام برعهده بنیادشهید است.
وی ادامه داد: این جریان با کربلا و امام حسین(ع) و امام راحل شروع شده و اگر این پرچم بیفتد به مفهوم ذلت است چونکه این پرچم، پرچم افتخار و عزت است.
آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی بیان کرد: مجموعه بنیاد شهید و خانواده شهدا باید با قدرت این پرچم را حفظ کنند.
وی با اعلان اینکه این جریان با عظمت باید در مقابل جریان های فتنه گر و آل سعود و... بایستد، اظهار داشت: یک بعد پیچ بزرگ تاریخ، جریان جهاد و شهادت است.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اعلان اینکه خانواده شهدا الگوساز و الهام بخش هستند اظهار داشت: این قشر باید برای ترویج فرهنگ ایثار شهدا به جامعه خصوصاً نسل جدید به عنوان الگو معرفی شوند، این فرهنگ و هویت، بین المللی است و باید در جامعه تزریق شود.
استاندار مرکزی نیز در این جلسه اظهار داشت: دولت دست به گریبان مشکلات زیادی از گذشته همچون در زمینه ایثارگری است.
فرزاد مخلص الائمه اضافه کرد: مردم از دولت انتظار دارند این مشکلات با همدلی و سرعت بیشتری رفع گردد.
منبع:

1401/07/07
12:20:30
5.0 / 5
457
تگهای خبر: برنامه , جامعه , دولت , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل