سردار فدوی:

سپاه برای توسعه فناوری های راهبردی عزم جدی دارد

سپاه برای توسعه فناوری های راهبردی عزم جدی دارد

به گزارش سیاسی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: سپاه برای مساعدت با توسعه فناوری های راهبردی در امتداد حل مسائل اصلی کشور عزم جدی دارد.


به گزارش حوزه دفاعی امنیتی ایرنا، دریادار پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه، برای اطلاع از آخرین وضعیت مطالعات و تحقیقات پروژه مهم و راهبردی آب های پردازشی، از مزرعه تحقیقاتی مرکز راهبردی آب، انرژی و محیط زیست دانشگاه جامع امام حسین (ع) بازدید کرد.
وی در این بازدید گفت: توجه ویژه به افزایش راندمان در زمینه کشاورزی که همیشه مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده، چند سالی است که در دستور کار مرکز راهبردی آب، انرژی و محیط زیست دانشگاه جامع امام حسین (ع) قرار گرفته که در این رابطه دستاوردهای زیادی هم از اثرات شگرف فناوری آب های پردازشی به ثبت رسیده است.
جانشین فرمانده کل سپاه اضافه کرد: این تحقیقات علاوه بر این که همچنان در ابعاد مختلف درحال انجام بوده، هم زمان مرکز آب و انرژی نیز در پی توسعه فناوری های مربوطه است که امید می رود این فناوری ها بتوانند در برای کمک به کشاورزی و امنیت غذایی کشور در سطح وسیعی به کار گرفته شوند.
در این بازدید که سردار محمدرضا حسنی آهنگر رییس دانشگاه جامع امام حسین (ع) و جهانسوز مسئول بسیج مهندسین کشاورزی سازمان بسیج مستضعفین، سردار فدوی را همراهی می کردند؛ همت مدیر مرکز راهبردی آب و انرژی این دانشگاه، آخرین نتایج مطالعات و پژوهش های انجام شده پیرامون اثرات استفاده از آب های پردازشی در واحدهای مختلف این مزرعه، همچون واحد دانه های روغنی، واحد ذرت علوفه ای، واحد سیفی جات، واحدهای دام سبک و طیور را ارائه کرد.


منبع:

1401/06/21
22:38:42
5.0 / 5
564
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل