رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس:

یکی از موفقیت های دولت سیزدهم ایجاد امید برای رفع مشکلات است

یکی از موفقیت های دولت سیزدهم ایجاد امید برای رفع مشکلات است

به گزارش سیاسی، فارس رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس یکی از موفقیت های دولت سیزدهم را ایجاد امید برای رفع مشکلات مردم و سفرهای هیئت دولت و رئیس جمهوری به همه استان ها و کوشش برای بازگشت واحدهای راکد صنعتی به مدار تولید دانست.


سردار محمدنبی رودکی سه شنبه ۸ شهریور در مراسم گرامیداشت شهدای دولت، شهیدان باهنر و رجایی که در حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار شد، ضمن اشاره به خدمات دولت سیزدهم طی یکسال اخیر بیان نمود: حب مقام، آخرین چیزی است که از قلب انسان صدیق بیرون می آید.
فرمانده اسبق لشکر ۱۹ فجر فارس تصریح کرد: شهیدان رجایی و باهنر با وجودیکه رئیس جمهور و نخست وزیر وقت بودند، ریاست آنها را تحت لوای خود نبرد و این درسی است که انسان باید یاد بگیرد.
رودکی با اشاره به اینکه به فرموده مقام معظم رهبری، شهید باهنر مرد بی تظاهری بود که کسی از ظاهر آرامش، نمی فهمید در باطن و ذهن و اندیشه مواج او چه می گذرد، اظهار داشت: شهید باهنر یکی از متفکرین و تئورسین های انقلاب بود.
او با اشاره به اینکه نقش شهید رجایی و باهنر در افشای ماهیت لیبرالی بنی صدر بسیار برجسته بود، اظهار داشت: امید است بتوانیم راه این شهدای عزیز که راه خدمت صادقانه بود، ادامه دهیم.
رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس همینطور با اشاره به اینکه نخستین موفقیت دولت سیزدهم ایجاد امید برای رفع مشکلات مردم و حضور رئیس جمهور در ۳۱ استان کشور بود، حضور رئیس جمهور در کارخانجات راکد و بازگشت خیلی از این واحدها به چرخه تولید را از دیگر موفقیت های دولت عنوان نمود.
رودکی به محاسبات دولت سیزدهم با کشورهای همسایه هم اشاره و تصریح کرد: این مهم سبب شده تا دیدگاههای دولت برای خیلی از کشورهای همسایه تبیین و نمایان شود.
این فرمانده دوران دفاع مقدس؛ مدیریت حقوق کارکنان و ایجاد زمینه برای ساخت مسکن را از دیگر موفقیت های دولت در یکسال اخیر ذکر کرد.
فرمانده اسبق لشکر ۱۹ فجر فارس با اشاره به اینکه در مقابل خدمات دولت سیزدهم، دشمنان و رسانه های غرب و صهیونیست جهانی ناامیدی هایی را القا می کنند، اضافه کرد: اتاق های فکر تشکیل داده اند و با دلارهای کشورهای غربی و مرتبا ناامیدی تزریق می کنند.
رودکی به ماجرای اخیر هتاکی به همسر و دختر شهید حاج منصور خادم صادق در شیراز هم اشاره و اظهار داشت: شهید خادم صادق مسئول زرهی ۱۹ فجر و از فرماندهان عارف بود.
رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس با اشاره به اینکه شهدا باعث شدند تا امروز ایران امن ترین کشور جهان باشد، از نیروی انتظامی برای تسریع در شناسایی هتاکان تقدیر نمود.
منبع:

1401/06/08
16:17:37
5.0 / 5
447
تگهای خبر: ایران , تولید , خدمات , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل