كعب عمیر:

دولت تمام مفاد قانون رتبه بندی معلمان را سریع تر اجرائی کند

دولت تمام مفاد قانون رتبه بندی معلمان را سریع تر اجرائی کند

به گزارش سیاسی یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: انتظار می رود دولت تمام مفاد قانون رتبه بندی معلمان را به منظور ارتقاء شاخصهای آموزشی و بهبود وضعیت معیشتی این قشر هرچه سریع تر اجرایی کند.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، محمد کعب عمیر در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی خطاب به رییس جمهور بیان کرد: نیروهای امنیتی و خدوم سپاه، ارتش و نیروی انتظامی وظیفه سنگین تامین امنیت کشور را برعهده داشته و نباید دغدغه ای جز امنیت داشته باشند. نگرانی آنها درباب حقوق و مزایا زیبنده نظام اسلامی نیست. دستور دهید افزایش حقوق و مزایای این قشر دنبال شود.
ایشان سپس اظهار نمود: رتبه بندی معلمان اقدام راهبردی مجلس شورای اسلامی بود تا مفاد سند تحول بنیادین اجرائی شده و شاهد ارتقاء فاکتورهای آموزشی و بهبود وضعیت معیشت معلمان و حفظ شأن این قشر باشیم. مجلس با تمام توان در کنار معلمان ایستاده است و انتظار می رود دولت تمام مفاد قانون رتبه بندی معلمان را با دقت اجرائی کند.
نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: از وزیر کشور برای حضور فعال در محل ریزش ساختمان متروپل و همین طور سیل های اخیر تشکر کرده و به وزیر کشاورزی و سازمان مدیریت بحران تذکر می دهیم که باید از وقوع مکرر سیل ها درس بگیریم. باید طرح آبخیزداری اجرائی گردد. انتظار می رود هرچه سریع تر افزایش ۳۸ درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اجرائی گردد و بازنشستگان از این سردرگمی بیرون بروند.
منبع:

1401/05/09
13:00:19
5.0 / 5
693
تگهای خبر: آموزش , ارتش , دولت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل