کنایه امام جمعه موقت گرگان به شیفتگان پهلوی وطن فروشی و جنایات پهلوی را یادتان هست؟

کنایه امام جمعه موقت گرگان به شیفتگان پهلوی وطن فروشی و جنایات پهلوی را یادتان هست؟

گلستان امام جمعه موقت گرگان با اشاره به اینکه متأسفانه عده ای از روی ناآگاهی رژیم منحوس پهلوی را تطهیر می کنند و افسوس آنرا می خورند، اظهار داشت: آیا درست است بچه مسلمان فریب این شعارها را بخورد؟


حجت الاسلام قربانعلی برقرار ظهر امروز در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه گرگان اظهار نمود: دشمنان می خواهند ما را از ولایت جدا کنند، در طول تاریخ دشمنانِ تمام انبیاء(ع) شامل شیاطین انس تا شیاطین جن سخنانی با ظواهر زیبا بیان می کنند تا مردم را فریب دهند و برای فریب دادن مردم لحظه ای ساکت ننشستند.
وی با اشاره به اینکه دشمنان در تلاش هستند که ما را از دین و قرآن جدا کنند، اضافه کرد: امام علی (ع) همیشه سفارش کردند که اهل بصیرت باشیم، همینطور امام صادق(ع) هم فرمودند ما دوست می داریم شیعیان ما اهل فهم و بصیرت باشند و حیله دشمن را بفهمند، در واقع باید بابصیرت باشیم و در افراد سخنان تفکر و اندیشه نماییم و صرفا به ظاهر سخن اکتفا نکنیم.
امام جمعه موقت گرگان ضمن اشاره به این که گاهی اوقات فضای مجازی برای آن دسته از مردم که آگاهی کامل ندارند خطر بزرگی به حساب می آید، بیان نمود: متأسفانه همه ما دیدیم که عده ای جمع شدند و در این مملکت شعار «رضا شاه روحت شاد» سر دادند، آیا آنقدر عقب مانده شدیم که ندانیم رضاشاه در این مملکت چه کرده و آیا یک بچه مسلمان باید فریب این شعارها را بخورد؟
برقرار افزود: به این افراد سفارش می کنم داستان مسجد گوهرشاد و ۱۵ خرداد را بررسی نمایند تا پی ببرند که چه تعداد از هموطنان ما توسط رژیم خائن و بی رحم پهلوی به شهادت رسیدند، رژیم پهلوی وطن فروشی کرد و به جایی آنکه با دشمنان بجنگند با میرزا کوچک خان جنگلی که از این مملکت دفاع می کرد جنگید.
وی با اشاره به اینکه امروز باید اندیشید که حکومت جمهوری اسلامی چه سرمایه های گران قدری دارد، تاکید کرد: امروز مدافعان وطن در بین مردم امتیاز ویژه ای دارند و نه تنها ملت ایران را صیانت می کنند بلکه دیگر کشورهای اسلامی را از دست داعش نجات دادند.
امام جمعه موقت گرگان با تاکید بر این که از داعش قصی القلب تر سراغ نداریم، اظهار داشت: آنها بنا خویش را به نابودی اسلام بستند، چرا آنها به قرآن کریم، پیامبر(ص) و اهل البیت (ع) توهین می کنند؟ همه این کارها حساب شده است و دشمنان می دانند که مسلمانان و شیعیان هر روز جمعه دور هم جمع می شوند و در انتظار منجی هستند که فساد و جور را ریشه کن کند.

نباید فریب دشمن را بخوریم
برقرار ضمن اشاره به این که اسرائیلی ها هر روز توطئه می کنند، اظهار داشت: همه ما دیدیم که به سرود «سلام فرمانده» چه واکنشی نشان می دهند؛ سرودی که نه تنها در ایران بلکه در دیگر کشورهای اسلامی هم اجرا و فراگیر شده است.
وی با اشاره به اینکه دشمنان می خواهند جلوی اعتقادات و باورهای دینی مردم را بگیرند، متذکر شد: دشمنان می دانند روزی امام زمان(عج) ظهور می کند و با برافراشتن پرچم عدل، ریشه فساد، ظلم و جور را از بین می برد بنابراین می خواهند ما را فریب بدهند تا از اعتقاداتمان دست برداریم.
امام جمعه موقت گرگان با اشاره به اینکه دشمنان به فکر ما نیستند، اضافه کرد: آنها از ماهیت خود می ترسند و نباید فریب دشمن را بخوریم، امروز جوانان ما باید به دنبال امام زمان(عج) باشند و برای آماده سازی ظهور و تعجیل در فرج آن حضرت نقش آفرینی کنند.
برقرار به ایستادگی و مقاومت ملت ایران در دوران مختلف اشاره نمود و اظهار داشت: ملت قهرمان ایران، حکومت پهلوی را به زباله دان تاریخ انداخت و در مقابل صدام که آمریکا و اسرائیل غاصب پشتیبانش بودند ایستادگی کرد، اسرائیل که روزی به دنبال نیل و فرات بود امروز دور خود دیوار کشیده است، امروز ملت ایران عزیز است و سردار شهید سلیمانی برای مردم عزت آفرید بنابراین نباید فریب تبلیغات دشمن را بخوریم.
وی با اشاره به اینکه متاسفانه امروز عده ای برای منفورترین انسانی شعار می دهند که هیچ نقشی در توسعه کشورمان ندارد، بیان نمود: شاه مخلوع در آن زمان اعلام نمود «من اشتباه کردم که به آمریکا اعتماد کردم»، باید تاریخ را مطالعه نماییم، محمدرضا شاه خائن، بحرین را به سادگی بخشید و آنرا از ایران جدا کرد ولی بعدها دیدید که جوانان این مملکت جانانه از کشورمان دفاع کردند و اجازه ندادند دشمن حتی یک وجب از خاک وطن را تصرف کند.
1401/03/27
18:01:50
5.0 / 5
601
تگهای خبر: آمریكا , ایران , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل