جانشین نهاجا:

دشمن از رویارویی نظامی با ایران ناتوان است

دشمن از رویارویی نظامی با ایران ناتوان است

قم ـ ایرنا ـ جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش اظهار داشت: امروز به برکت اقتدار و توانمندی نظامی کشورمان در بخش های مختلف، دشمنان از رویارویی با ایران اسلامی عاجز و ناتوان شده اند.


امیر خلبان مهدی هادیان در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه شهر قم اظهار داشت: دشمنان در چهار دهه گذشته از هیچ تلاش و کوششی برای ضربه زدن به نظام اسلامی در جنگ سخت و نرم کوتاهی ننموده اند، اما تا امروز به لطف پروردگار، به سختی شکست خورده اند.
وی با اعلان اینکه دشمنان به دنبال ایجاد تغییر در این نقطه راهبردی در جهان هستند، اظهار داشت: با ایستادگی جبهه مقاومت و پشتیبانی مؤثر و تعیین کننده جمهوری اسلامی ایران در منطقه، حتی کشورهای همسایه نیز برای امنیت خود به کشورمان تکیه کرده اند.
جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش با اعلان اینکه دشمنان همیشه می خواهند با جنگ رسانه ای، قدرت راهبردی جمهوری اسلامی ایران در بخشهای مختلف را کوچک نشان دهند، اظهار داشت: اما کشورمان عزت و اقتدار خودرا در میدان های مختلف به رخ دشمنان کشیده است.
وی با اعلان اینکه اگر دشمنان در مقابل ایران اسلامی دست از پا خطا کنند، به سختی شکست خواهند خورد، اظهار داشت: تجربه نشان داده است که هرگاه دشمنان کوچکترین تعدی به کشورمان کردند، سیلی محکمی خورده اند به همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند دوران بزن دررو تمام شده است.
هادیان با اشاره به حرکت شتابان کشورمان به سمت تمدن نوین اسلامی، نقش پرچمداری ایران اسلامی در عرصه های مختلف منطقه ای و بین المللی را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: بدون تردید با تاکید بر توانمندی های داخلی کشورمان، اهداف از پیش تعیین شده، به خوبی قابل تحقق و دستیابی است.
وی در پایان، عزت، استقلال و اقتدار امروز ایران اسلامی را مرهون خون پاک شهیدان و ایثار و ازخودگذشتگی رزمندگان اسلام دانست و اظهار داشت: جان برکفان ارتش و سپاه پاسداران در ادامه مسیر شهدا برای دفاع از اسلام و انقلاب، با همه توان در میدان مقابله با دشمنان حضور دارند./

1401/03/23
09:47:25
5.0 / 5
788
تگهای خبر: ارتش , ایران , تمدن , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل