وزیر اطلاعات:

نهضت امام(ره) جانی تازه بر کالبد ناتوان مستضعفان جهان بخشید

نهضت امام(ره) جانی تازه بر کالبد ناتوان مستضعفان جهان بخشید

به گزارش سیاسی وزیر اطلاعات در پیامی نوشت: نهضت امام (ره) جانی تازه بر کالبد ناتوان محرومان و مستضعفان ستم دیده جهان بخشید و سمت و سوی مقاومت و غلبه بر مستکبران و زورمداران را بر آنان بیاموخت.


به گزارش حوزه دفاعی امنیتی ایرنا، در پیام سّید اسماعیل خطیب به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قیام پانزده خرداد آمده است: سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) یادآور واقعه ای جانگداز و مصیبتی عظیم است که قلوب مسلمانان و آزادی خواهان سراسر پهنه گیتی را جریحه دار کرد و همه را تا همیشه تاریخ به سوگ نشاند.
وزیر اطلاعات اضافه کرد: اما به اذن الله، با سپرده شدن سکانداری کشتی عظیم انقلاب شکوهمند اسلامی به دستان با کفایت رهبری خردمند، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) بارقه امید در دل های پریشان و داغدیده تابیدن گرفت تا انوار تابناک اسلام ناب محمدی همچنان بر تارک جهان هستی بدرخشد و ناامیدی دشمنان کینه توز را به رغم دسیسه های بی امان رقم زند.
خطیب اشاره کرد: یقیناً، نهضت عظیم امام راحل عظیم الشأن، جانی تازه بر کالبد ناتوان محرومان و مستضعفان ستم دیده جهان بخشید و سمت و سوی مقاومت و غلبه بر مستکبران و زورمداران را بر آنان بیاموخت و تجدید حیات اسلام را بعنوان یگانه راه رهایی از چنگال دژخیمان به منصه ظهور گذاشت. این نهضت، حلاوت استقلال و آزادی را به کام ملّت های رها شده از جور ستمگران چشاند. به شکلی که اینک، به پاس مجاهدت های بی وقفه و حرمت خون پاک شهدا، طنین ناقوس مرگ استعمار و صهیونیسم غاصب به گوش و باور جهانیان رسیده و فردایی آزاد و آباد را در سایه سار حاکمیت الهی نوید می دهد.
این پیام تصریح کرد: فرارسیدن سالروز رحلت غم انگیز بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای قیام خونین پانزدهم خرداد که درس پیروی از ولایت تا سرحد شهادت را یادآوری می نماید، به محضر با سعادت حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ملّت حق مدار ایران اسلامی، قاطبه ی مسلمانان و آزادی خواهان جهان تسلیت می گویم و ادامه این انقلاب شکوهمند را از درگاه خداوند سبحان مسئلت می کنم.
وزیر اطلاعات اشاره کرد: سربازان عرصه گمنامی در پایگاه عظیم مبارزه و جهاد، با روح ملکوتی آن امام عظیم الشأن و شهدای گلگون کفن تجدید پیمان می کنند که تا آخرین نفس حافظ آرمان ها و دستاوردهای باارزش انقلاب اسلامی بوده و آنی از تبعیت رهبر فرزانه خود غفلت نورزند.


منبع:

1401/03/17
11:42:19
5.0 / 5
640
تگهای خبر: ایران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل