بیانیه حزب تمدن اسلامی به مناسبت سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی

بیانیه حزب تمدن اسلامی به مناسبت سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی

حزب تمدن اسلامی در پیامی ضمن تسلیت سالروز ارتحال امام امت و گرامی داشت سالروز حماسه 15 اصرار کرد که دیری نخواهد پایید که قدرت و عظمت ایران عزیز همچون چراغ پرفروغ و درخشانی راه را برای آزادی همه ملت های مسلمان به ویژه آزادی فلسطین عزیز و سرنگونی همه ستمگران به ویژه آمریکای متجاوز و رژیم غاصب صهیونیستی باز خواهدنمود.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، متن بیانیه حزب تمدن اسلامی بدین شرح است:
ارتحال گرامیداشت سالروز قیام پانزده خرداد، سالگرد فاجعه خونین 15 خرداد یادآور قیام ملتی شریف و فداکار در پشتیبانی از مرجعیت بزرگ شیعه حضرت امام خمینی رضوان اله مقابل بر ضد رژیم مستکبر و دیکتاتور پهلوی است.
روزی که نهضت بزرگ اسلامی به رهبری مرجعی مقتدر، سیاست مدار و عالی قدر شروع شد و دل های خفته و خاموش را زنده و روشن ساخت و با به جان خریدن سال ها زندان و تبعید و رنج و مشقت، رژیم وابسته و تا دندان مسلح طاغوت را به خاک مذلت نشاند و بعد از پانزده سال پیروزمندانه به وطن بازگشت و با همراهی اقشار مختلف ملت انقلاب شکوهمند اسلامی را در بیست و دوم بهمن 57 به پیروزی رساند و به جمهوری مقدس اسلامی تبدیل کرد و این نصرت الهی و فتح درخشان سرآغازی شد بر بیداری بزرگ اسلامی و آزادیخواهان جهان را در مقابل ستمگران به ایستادگی و مقاومت فراخواند و ناباورانه در بهت و حیرت عاشقان انقلاب در چهاردهم خرداد سال 68 روح بلندش به ملکوت اعلا پیوست و جهانی را داغدار کرد.
و امروز این نهضت بزرگ و بی بدیل با زعامت خلف صالح خمینی کبیر رهبر حکیم و فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای مدظله با پرچمداری این حرکت الهی آینده روشنی را برای همه مسلمانان و آزادیخواهان رقم زده است و دیری نخواهد پایید که قدرت و عظمت ایران عزیز همچون چراغ پرفروغ و درخشانی راه را برای آزادی همه ملت های مسلمان به ویژه آزادی فلسطین عزیز و سرنگونی همه ستمگران به ویژه آمریکای متجاوز و رژیم غاصب صهیونیستی باز خواهدنمود. الیس الصبح بقریب.
حزب تمدن اسلامی با دلی غمبار در غم حادثه دردناک آبادان ضمن همدردی با خانواده های داغدیده و مجروحان حادثه با الهام از روح شهید مظلوم آیت الله بهشتی، و با استمداد از ارواح طیبه شهیدان افتخارآفرین انقلاب و حضرت امام روح الله عزیز، استمرار این خیزش دشمن شکن اسلامی و محو کامل همه ستمگران و ستم پیشگان و آزادی تمامی ملت های مظلوم و آزاده را از خداوند بزرگ مسألت می کند.1401/03/11
23:00:47
5.0 / 5
820
تگهای خبر: آمریكا , ایران , تمدن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل