انتخابات هیئت رئیسه جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت

انتخابات هیئت رئیسه جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت

سیاسی: دبیر اول جبهه پیشرفت رفاه و عدالت از برگزاری انتخابات هیئت رئیسه تشکل متبوع خود در آخر خردادماه آگاهی داد.


محمدجواد محمدی نوری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به برگزاری دومین نشست شورای مرکزی جبهه پیشرفت، اظهار نمود: بررسی مباحث روز کشور همچون در زمینه اقتصادی و مباحث انتخابات هئیت رئیسه مجلس در سال جدید از محورهای دستور جلسه شورای بود و همین طور بخشنامه داخلی جبهه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و قرار شد در نشست آتی بخشنامه جدید جبهه تدوین شود.
وی با اشاره به این که ما در سال جدید به بررسی ساختار اهداف و عملکرد هر وزارتخانه در نشست های شورای مرکزی می پردازیم، اظهار داشت: ابعاد مختلف کارنامه وزرا و دستگاه های اجرائی از مطالبی است که بنا داریم در هر نشست مورد بررسی اجمالی قرار دهیم و با تهیه گزارش های کیفی از هر وزارتخانه، نظرات مشورتی را به دولت در جهت تحقق اهداف به وزرا اعلام نماییم.
نوری اضافه کرد: همین طور تصمیم گرفته شد در حوزه نحوه ادامه همکاری و کمک به ساختار شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی نیز پیشنهاداتی تنظیم نماییم و به مسئولان شورای وحدت ارائه دهیم تا کارهای این شورا با جدیت بیشتر پیگیری شود و زمینه همکاری ها به گونه ای منسجم پیش رود و در نهایت کارهای پرثمرتری با همکاری احزاب عضو شورای وحدت صورت گیرد.
دبیر جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت از برگزاری انتخابات هئیت رئیسه این تشکل سیاسی در آخر خردادماه آگاهی داد و اشاره کرد: عضوگیری برای جبهه همچون سیاست های مصوب سال قبل بود که مقرر است طی ابلاغیه ای به استانها اعلام گردد. البته در نشست اخیر نیز با تصویب اعضای شورای مرکزی، علی مدنی کرمانی بعنوان دبیر دوم جبهه پیشرفت تعیین شد.
منبع:

1401/03/06
11:18:30
5.0 / 5
812
تگهای خبر: دولت , شورا , كشور , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل