امیر سیاری:

بستر استخدام نخبگان وظیفه در نیروهای مسلح برقرار است

بستر استخدام نخبگان وظیفه در نیروهای مسلح برقرار است

به گزارش سیاسی معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به واگذاری پروژه های تحقیقاتی در زمینه ارتقای فناوری دفاعی به نخبگان وظیفه، اظهار داشت: بستر استخدام نخبگان وظیفه در نیروهای مسلح برقرار است.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، امیر دریادار حبیب الله سیاری در مراسم افتتاحیه هشتمین دوره رزم مقدماتی نخبگان وظیفه کشوری در جمع خبرنگاران گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران برای نخبگان وظیفه کشوری برنامه ویژه ای را پیش بینی کرده است.
وی ادامه داد: دوره های آموزشی قبل از این هشت هفته بود که پس از بازبینی در مفاد آموزشی به سه هفته تقلیل یافته و موارد با اهمیت و ضروری تر در دستور کار قرار گرفت.

امیر دریادار سیاری افزود: نخبگان وظیفه کشوری در این دوره با نیروهای چهارگانه ارتش جمهوری اسلامی و سلاح ها و تجهیزات و رزم انفرادی آشنا می شوند و نسبت به توانمندی های ارتش جمهوری اسلامی ایران آگاهی می یابند.

وی ادامه داد: استعدادهای برتر در این دوره ها نسبت به برنامه ها و پروژه های تحقیقاتی آشنا می شوند و در درون نیروها برخی پروژه های تحقیقاتی نیز به این عزیزان واگذار می شود تا برآیند تلاش نخبگان، کمکی در امتداد ارتقای سطح نیروهای مسلح باشد.

امیر دریادار سیاری اظهار داشت: نخبگان وظیفه در کنار عزیزان جهادگر مشغول امور تحقیقاتی می شوند، نه فقط در زمینه نیازمندی های ارتش بلکه نسبت به تامین نیازمندی های نیروهای مسلح در زمینه جنگ های نوین و نبردهای آینده اقدام و کمک خواهند کرد و مهم ترین فعالیت شان تلاش در امتداد ارتقای سطح فناوری است.

او در آخر اشاره کرد: بستر کار برای استخدام و جذب نخبگان کشوری در ارتش و نیروهای مسلح برقرار است و هر کدام از این عزیزان که بخواهند می توانند در نیروهای مسلح فعالیت کنند. کما این که در دوره های قبل نیز نخبگان و استعدادهای درخشان در ارتش استخدام شدند و هم اکنون نیز در بخش های تحقیقاتی مشغول به فعالیت هستند.

منبع:

1401/02/17
20:53:47
5.0 / 5
401
تگهای خبر: آموزش , ارتش , ایران , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل