سردار جلالی:

روز قدس مشت محکمی به دهان دشمنان فلسطین می زند

روز قدس مشت محکمی به دهان دشمنان فلسطین می زند

به گزارش سیاسی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت روز قدس اظهار داشت: تنها راه پیروزی، مقاومت و وحدت جهان اسلام با محوریت قدس شریف است.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، در پیام سردار غلامرضا جلالی آمده است:
«در زمانی که ملت های اندکی از ظلم بر مردم مظلوم فلسطین آگاه بودند و جنایت صهیونیستها در سایه دستگاههای تبلیغاتی وابسته به لابی صهیونیست و استکبار از دیدگان آزادگان جهان نهان شده بود، خمینی کبیر با ابتکاری منحصر به فرد، شعله ای افروخت که آتش بر جان مستکبرین جهان انداخت و از آن زمان تاکنون، این آتش شعله ورتر شده است. حالا روز قدس فقط روز فلسطین و متعلق به امت اسلامی نیست. بلکه روز قدس، نماد صف بندی حق در مقابل باطل و عدل در مقابل ظلم است. روز قدس، فریاد رسای مسلمانان ضد سرطان کشنده صهیونیسم است که به وسیله دست متجاوز اشغالگران، مداخله گران و قدرت های استکباری به جان امت اسلامی افتاده است.
همانگونه که مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله امام خامنه ای عزیز فرمودند؛ «روز قدس چیز کوچکی نیست. روز قدس یک روز جهانی است. یک پیام جهانی هم دارد. نشان دهنده این است که امت اسلامی اولاً زیر بار ظلم نمیرود، ولو این ظلم از پشتیبانی بزرگترین و قدرتمندترین دولتهای عالم برخوردار باشد.»
روز قدس یادآوری باردیگر وظیفه آزادگان جهان برای تبیین و روشنگری در مورد کشتار، جنایت و اقدامات نژاد پرستانه، ظالمانه و سفاکانه رژیم کودک کش صهیونیستی اشغالگر بخصوص ضد زنان، کودکان و اسرای فلسطینی است.
اما روز قدس سال جاری تفاوتی اساسی با سایر سالها دارد. روز قدس سال جاری فرصتی برای تبیین تفاوت برخورد دوگانه غرب نسبت به جنگ و اشغال سرزمینی است. سکوت رسانه ای و انحراف افکار عمومی در برابر مبحث فلسطین، یمن و سایر بلاد زیر آتش و ظلم نشان داده است که استانداردهای غرب در این خصوص کاملا دوگانه است.
همینطور روز قدس فرصتی باردیگر است برای تبیین و افشای نقش محوری آمریکا و سران خائن سایر کشورهای منطقه در معامله نکبت بار قرن و طرح های سازش با هدف فراموشی و جنایت نسبت به آرمان قدس شریف و محکومیت خط سازش با رژیم غاصب صهیونستی.
در این روز بزرگ ملتهای مسلمان در کنار جمهوری اسلامی ایران که پرچم فلسطین را برافراشته است حق بازگشت آوارگان فلسطینی را فریاد خواهند زد و با خود زمزمه خواهند کرد که تنها راه پیروزی در مقابله با دسیسه و اشغالگری دشمنان، مقاومت و وحدت در جهان اسلام با محوریت قدس شریف و جریان های مقاومت در فلسطین و منطقه است.
تبیین و مرور کارنامه خدمات سردار عزیز امت اسلام شهید سلیمانی در ساماندهی محور مقاومت در منطقه و مقابله با رژیم صهیونیستی و اقدامات تروریستی نظام سلطه از دیگر اقدامات آگاهی بخشی است که بر ماست که از فرصت روز قدس برای یادآوری آن استفاده نماییم.
در انتها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عظیم الشأن آزادسازی قدس شریف، جبهه مقاومت و سپاه قدس اطمینان دارم به یاری خداوند متعال روز قدس سال جاری، پرشورتر از همیشه برای مقابله با توطئه های ناجوانمردانه ای که ضد ملت فلسطین شده است برگزار می شود و مشت محکمی به دهان دشمنان ملت فلسطین و دشمنان دنیای اسلام خواهد زد.»
منبع:

1401/02/08
13:43:45
5.0 / 5
853
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل