معاون هماهنگ كننده وزارت دفاع:

قدرت دفاعی کشور تهدیدهای دشمن را بی اثر کرده است

قدرت دفاعی کشور تهدیدهای دشمن را بی اثر کرده است

به گزارش سیاسی معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اظهار داشت: قدرت دفاعی کشور به پشتوانه سربازان عزیز تهدیدات دشمن را بی اثر کرده است.


به گزارش خبرنگار دفاعی ایرنا، امیر سرتیپ سعید شعبانیان در چهاردهمین جشنواره جوان سرباز وزارت دفاع با اشاره به اینکه جشنواره جوان سرباز بهانه ای برای گرامیداشت یاد و خاطره همه سربازان شهید کشور است، اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران ۴۸ هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده که از این تعداد دو سوم آن شهدای سرباز هستند، از نگاه پرارزش فرمانده معظم کل قوا سربازان همچون ارزشمندترین منابع نیروی انسانی در نظام هستند و ایشان بیشتر از ۲۰۰ تدبیر نورانی در حوزه سربازان دارند.
وی اضافه کرد: در ستاد کل نیروهای مسلح در بالاترین سطوح موضوعات در ارتباط با سربازی پیگیری و رسیدگی شده است.
معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع با تاکید بر این که سربازی مرارت های زیادی دارد و کار ساده ای نیست و هر فردی نمی تواند سرباز باشد، اظهار داشت: حضرت آقا در دیدار فرماندهان نیروهای مسلح فرموده اند ورودی و خروجی سربازان در نیروهای مسلح به مراتب بیشتر از دانشگاه هاست و ما می خواهیم شما سربازانی تربیت کنید که به نیروهای مسلح و نظام خوش بین باشند.
امیر شعبانیان اظهار داشت: ما معتقدیم سرباز مرز امنیت است بخصوص در سازمان هایی که وابستگی زیادی به نیروی انسانی دارند.
وی با تاکید بر این که سربازی روح را قوی می کند و روح قوی جسم ضعیف را به دنبال خود می کشد، تصریح کرد: شأن و منزلت سربازی بسیار بالاست و بزرگان ما وقتی می خواهند خویش را معرفی کنند، خویش را سرباز می نامند؛ حاج قاسم سیدالشهداء مقاومت و فرمانده محور مقاومت می گوید روی مزارم بنویسید سرباز.
معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع اظهار داشت: با وجود فشارهای مختلف سیاسی و توطئه های پیچیده ای که دشمنان برای صدمه زدن به کشور طراحی کردند، امروز جمهوری اسلامی ایران مانده است و دشمنان در اوج ذلت هستند و قدرت دفاعی ایران به پشتوانه سربازان عزیز تهدیدات دشمن را بی اثر کرده است.

امیر شعبانیان با اشاره به اینکه شمشیر انتقام ما از نیام بیرون است و امروز همگان آنرا می بینند، عنوان کرد: اوج اقتدار ایران را در سالهای گذشته دیده اید، ضربات گوناگونی که در سالهای گذشته به دشمنان وارد شد که آخرین مورد آن موشک باران مقر جاسوسی موساد در اربیل بود.
وی در انتها تصریح کرد: بهترین راه برای ما تبعیت از فرامین فرمانده معظم کل قوا در همه امور سیاسی، نظامی و اقتصادی و اجتماعی است.


منبع:

1401/01/29
09:09:19
5.0 / 5
777
تگهای خبر: ارتش , ایران , سازمان , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل