یك فعال سیاسی:

کشور در سال جدید نیازمندان مدیران جوان و انقلابی است

کشور در سال جدید نیازمندان مدیران جوان و انقلابی است

به گزارش سیاسی اصفهان یک فعال سیاسی اصولگرا اظهار داشت: رویکرد کشور نسبت به نخبگان و به کارگیری مدیران جوان و انقلابی باید تغییر کند، چونکه ایران فرماندهان و مدیران اجرایی تازه نفس و پر امید می خواهد.مهدی شاکران در گفتگو با ایسنا درباره مهم ترین نقاط ضعف و قوت سال ۱۴۰۰، اظهار نمود: معتقدم در سال ۱۴۰۰، برگزاری یک انتخابات ریاست جمهوری سالم و مشارکت مردم با وجود تمام مشکلات، ناکارآمدی ها و شرایط کرونایی، انتقال آرام دولت، واکسیناسیون گسترده مردمی و نجات از پیک های وحشتناک کرونا، عضویت در پیمان شانگهای و مدیریت مذاکرات در عین پیش برد برنامه های هسته ای و برخی دیگر از تصمیمات خوب دولت در حوزه کسب و کار و مسکن را میتوان همچون نقاط مثبت سال قبل ارزیابی کرد.

وی اضافه کرد: نقاط ضعف این سال به نظر بنده، روند کند تغییرات در حوزه دولت، عدم جابجایی برخی مدیران میانی که هنوز سبب ناکارآمدی در حوزه مربوطه هستند، پرداختن مجلس به برخی طرح های غیرضروری، و رکود تورمی شش ماهه دوم سال را میتوان از نقاط ضعف سال جاری برشمرد.

سخنگوی جمعیت پیشرفت و عدالت استان اصفهان درباره سیاست های اتخاذی در سال جدید، اظهار داشت: نباید پاشنه بر همان در دولت قبل بچرخد و بدون شک احتیاج به تحول جدی در سطوح مدیران میانی و انقلابی با رویکرد جدید داریم. باید باور نماییم که کشور ۸ سال درگیر سخت ترین جنگ اقتصادی با فرماندهان نابلد بوده که موتور حرکتی مادی و معنوی کشور را گرفتار فرسودگی کرده است.

شاکران اظهار داشت: احتیاج به تحول جدی در سیاست های اقتصادی و افراد مجری این سیاست ها داریم. مجلس باید تمرکز خویش را از روی مسائل فرعی به مسائل اصلی معطوف کند، قوانین بدون پشتوانه و یا غیرعملیاتی تصویب نکند و اگر قانونی تصویب کرد پیگیر اجرای آن باشد. تکلیف مذاکرات باید سریع روشن شود، شرطی شدن جامعه و اقتصاد سم مهلکی است که میراث برجام و برجامیان است.

وی تصریح کرد: رویکرد نسبت به نخبگان و به کارگیری مدیران جوان و انقلابی باید تغییر کند، چونکه کشور فرماندهان و مدیران اجرایی تازه نفس و پر امید می خواهد.

منبع:

1401/01/09
12:21:09
5.0 / 5
797
تگهای خبر: ایران , برجام , جامعه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل