در بازدید از گروه واكنش سریع پدافند هوایی؛

فرمانده كل ارتش: در حوزه دفاعی به روز و جلوتر از تهدیدات هستیم

فرمانده كل ارتش: در حوزه دفاعی به روز و جلوتر از تهدیدات هستیم

به گزارش سیاسی فرمانده كل ارتش اظهار داشت: ما در حوزه دفاع برابر تهدیدها، تربیت نیروی انسانی و تجهیزات به روز و حتی جلوتر از تهدیدها هستیم.


به گزارش روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش و فرمانده قرارگاه پدافند هوایی کشور با حضور در گروه واکنش سریع پدافند هوایی تهران، از بخش های مختلف این یگان بازدید کرد.
وی اظهار داشت: پدافند هوایی امروز در سراسر کشور وظیفه بسیار مهمی را بر عهده دارد، چونکه پدافند در خط مقدم دفاع است و ما در حوزه دفاع در مقابل تهدیدات هم در بخش تربیت نیروی انسانی و هم در بخش تجهیزات به روز و حتی جلوتر از تهدیدات هستیم.
امیر سرلشکر موسوی اضافه کرد: هرچند پدافند هوایی تجهیزات محور است اما کارکنان استفاده کننده از این تجهیزات، اهمیت بیشتری دارند و باید به حفظ و ارتقای روحیه معنوی این کارکنان اهمیت داد.
فرمانده کل ارتش، همین طور ضمن بازدید از سامانه های موشکی از بخش های مختلف این گروه که مورد بازسازی قرار گرفته بازدید و درمانگاه این گروه واکنش سریع پدافندی را افتتاح نمود.
در این بازدید، فرمانده گروه واکنش سریع پدافند هوایی تهران، گزارشی از کارهای انجام شده برای ارتقا توان و آمادگی رزمی - تعالی معنوی و بصیرتی و بازسازی اماکن و تجهیزات ارائه کرد.
امیر سرتیپ صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی، امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش را در این بازدید همراهی کرد.منبع:

1399/05/03
15:21:42
5.0 / 5
2158
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
سیاسی بین الملل