فرمانده كل ارتش:

ایران اسلامی سربلند ایستاده است و به احدی باج نخواهد داد

ایران اسلامی سربلند ایستاده است و به احدی باج نخواهد داد

فرمانده کل ارتش با تاکید بر این که با توکل بر خدا ایران اسلامی، سربلند و استوار ایستاده است و به احدی باج نخواهد داد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی سرِ آن دارد که نظام سلطه را از اریکه قدرت به زیر بکشد.


به گزارش حوزه دفاعی ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در آیین اختتامیه هفتمین دوره جامعه پذیری نظامی مشترک آموزشگاه های درجه داری ارتش اظهار داشت: خود حضور شما جوانان متدین، انقلابی و پرشور در این میدان و در این مراسم نشانه عظمت انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی و نشانه عظمت این ملت بزرگ است.
وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی سرِ آن دارد که نظام سلطه را از اریکه قدرت به زیر بکشد و قلدرهای عالم را از دخالت در سرنوشت دیگران منع کند تا جایی که ملت ها بتوانند سرنوشت خودرا خود تعیین کنند، تا جایی که آن انسان هایی که با زور و پول و تزویر و قلدری عقب نگه داشته شده اند، به حق خود برسند و بر سرنوشت خود حاکم شوند.
فرمانده کل ارتش گفت: انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی سرِ آن دارد که با پی ریزی یک تمدن نوین اسلامی، زمینه برقراری عدالت و زمینه ظهور آن یگانه منجی عالم بشریت را فراهم آورد.
امیر سرلشکر موسوی اشاره کرد: معلوم است که تمامیت خواهان، زورگویان، سردمداران نظام سلطه و مخالفان حق و عدالت با تمام قدرت سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و مافیای رسانه در مقابل این آرمان نورانی خواهند ایستاد.
وی با اشاره به آیه «وَلایَزالونَ یُقاتِلونَکُم حَتّی یَرُدّوکُم عَن دینِکُم اِنِ استَطاعوا»، افزود: و البته ما هم به پیروی از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) می گوییم، اگر دشمنان بخواهند در مقابل دین ما، آرمان ما و راه روشن و درخشان ما و در مقابل سعادت ملت بایستند، ما در مقابل تمام دنیای آنها خواهیم ایستاد و تا امروز ایستاده ایم.
فرمانده کل ارتش عنوان کرد: جوانان حاضر در این میدان خوب می دانند که ما تا امروز بیش از 200 هزار شهید تقدیم انقلاب کرده ایم، اما به این میدان آمده اند که بگویند؛ میدان هیچ گاه از صیاد شیرازی، بابایی، همتی، ستاری، سلیمانی، باکری، باقری و حججی خالی نخواهد ماند، هر پرچمی که از دست علمداری بیفتد صدها جوان انقلابی بازو در بازو آن پرچم را برافراشته نگاه خواهند داشت. جوانان حاضر در این میدان می دانند که راه رسیدن به آرمان های بزرگ، سختی کشیدن و عبور از گردنه های پرپیچ و خم و راه های پر فراز و نشیب است، اما با بصیرت، انقلابی، امیدوار و باانگیزه این راه سخت اما پرافتخار و نورانی را انتخاب نموده اند و لباس سربازی ارتش اسلام و لباس جهاد را بر تن کرده اند.
امیر سرلشکر موسوی با اشاره به آیه «إنَّ الجِهادَ بابٌ مِن أبوابِ الجَنَّةِ فَتَحَهُ اللَّهُ لِخاصَّةِ أولیائِهِ» اظهار داشت: آیا این نشانه عظمت انقلاب و نظام اسلامی نیست که این چنین جوانانی بصیر و برومند در دامان خود پرورش داده است؟: ما یک روز به دنبال تشکیل بسیج بیست میلیونی بودیم، امروز علاوه بر نیروهای مسلح مرسوم، بسیج ده ها میلیونی داریم، یعنی ده ها میلیون پرورش یافته انقلاب، ده ها میلیون قلب عاشق در سینه دارند که با هر تپش فریاد می زند؛ «سید علی» لب تر کند جان را فدایش می نماییم.
فرمانده کل ارتش اشاره کرد: سلطه گرانی که به خود دلخوشی می دادند که انقلاب به مرور کمرنگ شود، بروند برای دلخوشی خود راه دیگری پیدا کنند. با توکل بر خدا ایران اسلامی، سربلند و استوار ایستاده است و به احدی باج نخواهد داد.
وی افزود: مبارک باد بر این ملت و بر خانواده های محترم شما، این چنین جوانانی علی اکبر صفت و مبارک باد بر شما ورود به جرگه سربازان ارتش اسلام. خداوند بزرگ را برای همه نعمت هایش به ویژه نعمت بی بدیل ولایت و رهبری، نعمت انقلاب و نظام اسلامی و نعمت زندگی در جمع این ملت و این کشور شاکر و سپاسگزاریم.

1400/12/28
14:29:29
5.0 / 5
859
تگهای خبر: آموزش , ارتش , ایران , تمدن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل