بررسی اقدامات وزارت صمت برای تنظیم بازار در کمیسیون اقتصادی

بررسی اقدامات وزارت صمت برای تنظیم بازار در کمیسیون اقتصادی

سیاسی: سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی اقدامات وزارت صمت برای تنظیم بازار در جلسه امروز این کمیسیون آگاهی داد و اظهار داشت که مجلس با دقت و حساسیت اقدامات وزارت خانه های اقتصادی برای تنظیم بازار و تامین ارزاق را بررسی می کند.


غلامرضا مرحبا در گفت و گو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون اقتصادی اظهار داشت: این جلسه با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت جهت بررسی اقدامات وزرات صمت جهت تنظیم بازار تشکیل شد.
وی با اعلان اینکه وزیر صمت درباره بازارهای کشور به ارائه توضیحاتی پرداخت، اضافه کرد: طبق قانون انتزاع تولیدات و تنظیم بازار محصولات کشاورزی بر عهده وزارت جهاد کشاورزی است و تنظیم بقیه بازارها با وزارت صمت است.
مرحبا اضافه کرد: در این نشست توضیحاتی درباره کاهش قیمت خرده فروشی موادی مانند فولاد و میلگرد عنوان شد که باتوجه به عدم اقناع نمایندگان، قرار شد سال آینده سلسله نشست هایی جهت بررسی و راستی آزمایی وضعیت بازار، فاصله قیمت در کارخانه تا خرده فروشی و موارد مرتبط دیگر تشکیل گردد.
او در آخر اصرار کرد که مجلس با دقت و حساسیت اقدامات وزارت خانه های اقتصادی برای تنظیم بازار و تامین ارزاق چه برای مردم و چه تولید کننده را بررسی می کند.
منبع:

1400/12/22
20:01:39
5.0 / 5
988
تگهای خبر: تولید , كشور , مجلس , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل