سرلشكر سلامی:

تاكتیك های رزم ما به روز شده است

تاكتیك های رزم ما به روز شده است

فرمانده كل سپاه با تاكید بر این كه تاكتیك های رزم ما به روز شده است اظهار داشت: باید در سازمان تحقیقات و جهاد خودكفایی نیرو طراحی ساخت بالگردهای متناسب با مأموریت های نیرو آغاز شود.


به گزارش روز دوشنبه سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر حسین سلامی در جریان بازدید از پایگاه فتح هوانیروز سپاه اظهار داشت: پیشرفت و جهشی که در قدرت بالگردی سپاه پیش آمده، حاصل قدرت فرماندهان ما در نیروی زمینی است. نیروی زمینی سپاه نیروی مقتدر و پیشتاز است و در خط مقدم آرایش دفاعی در مقابل دشمن قرار دارد.
وی افزود: امروز ما روی زمین شخصیت زنده و درخشان این نیرو را مشاهده می نماییم. هوانیروز سپاه فقط متعلق به نیروی زمینی سپاه نیست و هرجا حادثه ای اتفاق می افتد دوستان ما نخستین کسانی هستند که فداکارانه حضور پیدا می کنند.
فرمانده کل سپاه با اشاره به نقش آفرینی بالگردهای سپاه در جریان سیل خوزستان، تصریح کرد: توان بالگردی سپاه یک توانمندی برای کل نظام است وما باید قدرتمند شویم و همواره در فرایند تولید و تولد قدرت زندگی نماییم. ما ۴۱ سال در متن و در نقطه تمرکز پیچیده ترین توطئه های جهانی زندگی کردیم و همه نظریه های دشمنان را به اذن خدای متعال و به برکت مجاهدت ها و اندیشه های بزرگ و هدفمند خنثی کرده ایم.
وی با تاکید بر اینکه نظام و سپاه به خوبی نیازها را شناسایی کرده اند، اظهار داشت: تاکتیک های رزم ما به روز شده است تا توانسته ایم در مقابله با قدرت ها از کیان اسلام و استقلال وطن دفاع نماییم.
سرلشکر سلامی با اشاره به اینکه در عرصه طراحی توطئه و برنامه ریزی، دشمنان ما یک لحظه هم غافل و ساکت نبوده اند، اظهار نمود: تفاوت ما و دشمن در این است که هر چندآن ها در حجم تسلیحات از ما جلوتر بوده اند، اما ما ایستاده ایم و این در اثر هدایت های رهبری معظم انقلاب حاصل شده و پشتوانه امروز ما جوانان قدرتمند و روح شجاعت و پیش روی فرماندهان و آحاد رزمندگان ما است.
فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه نیروی زمینی در این کارزار سخت نقش ممتازی بازی کرده است، اظهار داشت: لیست شهدای این نیرو نشان دهنده نقش و درخشش این نیروی بزرگ در حفظ عزت و شرف و کرامت ما است. این نیرو بوی فداکاری و عطر وفاداری و نسیم شجاعت می دهد.
وی با تاکید بر اینکه رزمندگان نیروی زمینی سپاه در سخت ترین لحظه های نبرد طعم پیروزی را چشیده اند، اظهار داشت: امروز بخش مهمی از امنیت ملی ما بر دوش نیروی زمینی سپاه است. مرزها نقش اول در امنیت کشور را بازی می کنند. در ورای مرزها آرایش های خطرناک دشمن را می بینیم که مترصد فرصت هستند اما نیروهای دفاعی ما این فرصت را از آنان می گیرند.
سرلشکر سلامی با اشاره به اینکه فرزندان توانمند ملت ایران در نیروی زمینی سپاه در حوزه تعمیرات خودکفا شده اند، تصریح کرد: این سطح از آموزش دارای معیار جهانی است که همین شایسته نیروی زمینی ما است.
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه دل های پر از ایمان سدهای محکم دفاعی ما هستند که از در هم آمیختگی آن با تجهیزات پیشرفته معجزه می آفرینند، اظهار داشت: نیروی زمینی سپاه به فضل الهی به این سمت خواهد رفت که از حیث ساخت و فناوری خودکفا شود. باید در سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیرو طراحی ساخت بالگردهای متناسب با مأموریت های نیرو آغاز شود.


1399/05/01
13:42:09
5.0 / 5
2346
تگهای خبر: آموزش , ایران , تولید , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
سیاسی بین الملل