دادستان عمومی و انقلاب:

شروع طرح جمع آوری داوطلبانه سلاح بدون مجوز در میناب

شروع طرح جمع آوری داوطلبانه سلاح بدون مجوز در میناب

دادستان عمومی و انقلاب میناب اظهار داشت: طرح جمع آوری سلاح بدون مجوز شامل جنگی و شکاری با هدف ارتقای امنیت اجتماعی شروع شد.


ابراهیم طاهری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با تاکید بر ضرورت اجرای این طرح در شهرستان، اظهار نمود: دارندگان سلاح بدون مجوز با تحویل داوطلبان سلاح خود از کیفیات و تمهیدات در نظر گرفته شده استفاده کنند.
وی با اشاره به اینکه، برای اجرای این طرح تمهیداتی در نظرگرفته است، اضافه کرد: پیش از اجرای طرح مبادرت به آگاه سازی مردم نسبت به مجازات و یا تخفیفات جرایم موضوعه صورت می گیرد و همین طور اهمیت اجرای طرح مذکور بوسیله رسانه های ارتباط جمعی اطلاع رسانی شده است.
وی تصریح کرد: باتوجه به اجرای طرح داواطلبانه تحویل در سراسر استان دارندگان سلاح بدون مجوز در شهرهای میناب، سندرک، تیرور، توکهور وهشبندی، زهوکی، بندزرک می بایست تا اختتام بهمن ماه نسبت به تحویل سلاح خود اقدام و از تخفیف و معافیت از مجازات برخوردار شوند.
وی در توسعه به کسانی که سلاح بدون مجوز حمل و نگهداری می کنند، یاد آور شد: طبق قانون مجازات حمل و نگهداری سلاح های بدون مجوز از ۳ ماه تا ۱۵ سال حبس در نظر گرفته شده است.

1400/11/09
22:57:35
5.0 / 5
1019
تگهای خبر: عمومی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل