در دیدار خانواده شهید احمدی روشن:

سردار جلالی: شهید احمدی روشن نماد و سمبل برای جوانان انقلابی است

سردار جلالی: شهید احمدی روشن نماد و سمبل برای جوانان انقلابی است

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اعلان اینکه روح شهید احمدی روشن در نخبگان مومن صنعت هسته ای کشور تکثیر شده است، اظهار داشت: امروز شهید احمدی روشن یک نماد و سمبل برای جوانان انقلابی است.


به گزارش سیاسی به نقل از خبرگزاری ایرنا از سازمان پدافند غیرعامل کشور، سردار غلامرضا جلالی، مسعود عبدالله زاده جانشین قرارگاه پدافند پرتوی و معاون اطلاعات و عملیات قرارگاه پدافند پرتوی در دهمین سالروز شهادت شهید مصطفی احمدی روشن با حضور در منزل پدر شهید نسبت به مقام والای این شهید ادای احترام کردند.
در این دیدار سردار غلامرضا جلالی اضافه کرد: شهید مصطفی احمدی روشن به تعبیر مقام معظم رهبری مایه افتخار و پیشرفت کشور است و به واقع شهید طراز انقلاب اسلامی است.
وی اظهار نمود: این شهید در عمر با برکت خود در راه پیشرفت علمی کشور و خودکفایی در دانش و فناوری صلح آمیز هسته ای قدم برداشت و ایران اسلامی را تا آنجا پیش برد که دشمن صهیونیستی و آمریکای جنایتکار نتوانستند خشم و کینه خودرا نسبت به این حرکت علمی مبتکرانه پنهان کنند.
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تکیه بر این که امروز خون شهید احمدی روشن برکت یافته و ایران اسلامی در اوج افتخار و سربلندی در راه پیشرفت خود انقلابی حرکت می کنند، اضافه کرد: مصطفی رفت اما راه و رسم او که همان راه رسم امام خمینی(ره) است باقی مانده است و امروز شهید احمدی روشن یک نماد و سمبل برای جوانان انقلابی است.
پدر شهید احمدی روشن هم در این دیدار با اشاره به اینکه ما امیدواریم در دولت سیزدهم، صیانت از دستاوردهای هسته ای قویتر از گذشته پیگیری شود، اضافه کرد: نباید دستاوردهای شهدای هسته ای با وادادگی و حذف نیروهای انقلابی تحت تاثیر قرار گیرد.
وی در ادامه به ذکر خاطراتی از آن شهید بزرگوار خصوصاً رعایت حق الناس و حقوق والدین پرداخت و اظهار داشت: به فضل خدا راه و رسم شهدا امروز پرفروغ تر از گذشته از طرف جوانان در حال پیگیری است و دشمنان در دست یابی به اهداف خود ناکام مانده اند.
جانشین قرارگاه پدافند پرتوی کشور نیز در این نشست با اشاره به اینکه شهید احمدی روشن نشان داد که یک جوان می تواند در عین انقلابی و حزب اللهی بودن در اوج علم و فناوری برتر دنیا باشد، اظهار داشت: شهید احمدی روشن یک راه را پیش روی جوانان و جامعه علمی کشور باز کرد و یک علم را برافراشت.

1400/10/23
11:42:08
5.0 / 5
1005
تگهای خبر: آمریكا , ایران , جامعه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل