شكست جریان ضد انقلاب برای ایجاد اغتشاش در كشور

شكست جریان ضد انقلاب برای ایجاد اغتشاش در كشور

سیاسی: شكست تلاش همه جانبه جریان های ضدانقلاب معاند و شبكه های رسانه ای وابسته به نظام سلطه برای شكل دهی جریانات اعتراضی در كشور، در شرایط حاضر واجد پیام های بسیار مهمی است كه توجه به آن برای ارائه دستیابی به تصویری روشن از برنامه های دشمن و اقدامات لازم الاجرا در این خصوص ضروری می باشد.


نورنیوز ـ گروه سیاسی: برخی سایت ها، کانال ها و صفحات وابسته به عناصر ضدانقلاب خارج نشین و منافقین، نزدیک به یک هفته است که تلاش گسترده ای را بوسیله اعلام فراخوان برای تجمعات اعتراضی در کشور در دستور کار قرار داده اند.
موضوعاتی همچون سند نقشه راه همکاریهای بیست و پنج ساله ایران و چین، مشکلات اقتصادی، افزایش نرخ ارز و احکام صادره برای سه سارق مسلح بعنوان محورهای اعتراض در دعوت به این تجمعات مورد تاکید قرار گرفته است.
هدف از انتخاب «کشکولی» موضوعات، برای برگزاری تجمعات، با هدف جلب نظر افراد مختلف با هر رویکرد، سلیقه و گرایش بوده است.
مجموعه کوشش های تبلیغاتی سنگین ضدانقلاب برای شکل دادن به حرکت های اعتراضی در کشور، تنها به اجتماع اولیه ۴۰ نفر که بتدریج به حدود ۲۰۰ نفر افزایش پیدا کرد، در مقابل یکی از پاساژهای شهر بهبهان در استان خوزستان منجر گردید.
در تجمع شهر بهبهان بعد از حضور فرماندار و گفت و گو با حاضران، بیشتر تجمع کنندگان از محل متفرق شدند اما گروهی قلیل که با هدف ایجاد اغتشاش تلاش داشتند تجمع را در راه رفتارهای غیرقانونی هدایت کنند، با سر دادن شعارهای ساختارشکن و تصویربرداری از این اقدام با انتشار چند ویدئو در فضای مجازی، خوراک لازم را برای رسانه ها و شبکه های تلویزیونی معاند تامین کردند.
شکست تلاش همه جانبه جریان های ضدانقلاب معاند و شبکه های رسانه ای وابسته به نظام سلطه برای شکل دهی جریانات اعتراضی در کشور، در شرایط حاضر واجد پیام های بسیار مهمی است که توجه به آن برای ارائه دستیابی به تصویری روشن از برنامه های دشمن و اقدامات لازم الاجرا در این خصوص لازم است.
پیام نخست اینکه؛ نشان داد توان دولت های متخاصم و گروه های ضدانقلاب شامل منافقین، سلطنت طلب ها و گروه های تجزیه طلب برای ایجاد آشوب در کشور، آن هم بعد از چند هفته فراخوان و فضاسازی منفی، تقریباً هیچ است.
دوم اینکه؛ موج سواری فرقه تروریستی منافقین که با انتشار پیام خطاب به مردم، بیشتر برای بهره برداری در دورهمی مجازی امروز عصر پیر و پاتال های آلبانی نشین تدارک دیده شده بود، عملاً راه به جایی نبرد و علاوه بر مشخص شدن عمق نفرت همه ایرانیان از آنان، برخی هسته های عملیاتی آنان زیر ضربه دستگاه های امنیتی کشور قرار گرفتند.
سوم اینکه؛ چنانچه در طول هفته های گذشته برخی تجمعات صنفی اعتراضی در نقاط مختلف در آرامش کامل برگزار شده، نفس اعتراض در نظام های مردم سالار چون جمهوری اسلامی ایران پذیرفته شده و اتفاقاً نشان از پویایی جامعه و تحمل بالای حاکمیت دارد؛ اما خشونت و اغتشاش در هر نظامی پذیرفته نیست و مطابق قانون با آن برخورد خواهد شد.
چهارم اینکه؛ رسانه های نظام سلطه خصوصاً رسانه های فارسی زبان معاند مانند بی بی سی، رادیو فردا، صدای آمریکا و ایران اینترنشنال که عملاً تمام اصول حرفه ای را دست کم در ارتباط با تحولات ایران زیر پا گذاشته اند، به شکلی اتفاق کوچک و از پیش طراحی شده بهبهان را حتی با بهره گیری از تصاویر آرشیوی حوادث آبان ۹۸ پوشش دادند که انگار یک قیام سراسری مقابل نظام در سراسر کشور اتفاق افتاده است که همین رویکرد، نشان از تهی بودن دست دشمنان نظام برای به هم ریختن کشور دارد.
پنجم اینکه؛ اعتراضات گسترده در سرزمین های اشغالی خصوصاً در مقابل منزل نتانیاهو در شب های گذشته از یک سو، و تداوم اوضاع وخیم داخل آمریکا خصوصاً تکرار برگزاری تظاهرات ضدنژادپرستی، عملاً آنها را نیازمند انحراف افکار عمومی به موضوعاتی در خارج از مرزهای خود کرده که طبق معمول، مسأله سازی برای ایران، بهترین راه برای تحقق این هدف از طرف آنهاست؛ چنانچه ترامپ بعد از توئیت خود به زبان فارسی با هشتگ «اعدام نکنید»، روز گذشته نیز در توئیتی خبر از وقوع اتفاقات مهیج در هشت هفته آینده داد!
در یک جمع بندی کلی می توان این گونه اظهار داشت که فارغ از وجود برخی زمینه های اعتراضی در داخل کشور، تلاش گسترده آمریکا و رژیم صهیونیستی به کمک جریانات ضدانقلاب (با هدف انتفاع شخصی و گروهی) و پیاده نظام رسانه ای برای ایجاد ناامنی و به آشوب کشیدن کشور، بیش از هر چیز با هدف ارائه یک تصویر موفق از خود و گذر از بحران های داخلی اتفاق می افتد.منبع:

1399/04/30
14:39:20
5.0 / 5
2107
تگهای خبر: آمریكا , ایران , جامعه , عمومی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل