سردار فدوی:

شهادت سردار سلیمانی نتیجه معامله عاشقانه با خدا بود

شهادت سردار سلیمانی نتیجه معامله عاشقانه با خدا بود

به گزارش سیاسی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی نتیجه معامله خالصانه و عاشقانه ای بود که سردار با عمل خود در زندگی رقم زده بود.


به گزارش سیاسی به نقل از خبرگزاری ایرنا، سردار سرتیپ علی فدوی شامگاه دوشنبه در آیین «مرد میدان» گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در حسینیه شهدای گمنام سپاه قائم (عج) استان سمنان اظهار داشت: حاج قاسم معامله زیبایی با خداوند کرد و برخوردش با همه چیز برای خداوند و با خلوص بود، و مشمول عشق و علاقه خالق به مخلوق شد.
وی ضمن اشاره به سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی تصریح کرد: در شهادت این چهره شاخص انقلابی، از یکسو خباثت دشمنان رو شد و از طرفی شهید سلیمانی به آرزویش یعنی شهادت نائل آمد.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه سردار سلیمانی دیگر تاب تحمل دوری شهدای همدوران خویش را نداشت، افزود: در آخرین نوشته سردار دلها در فرودگاه دمشق برای همه بروز کرد که سردار سلیمانی به سمت شهادت می رود.
وی تصریح کرد: شهید سلیمانی به لحاظ کلام و عملش تلاش کرده بود تمام و کمال پای انقلاب باشد، هر چه انسان دست، عمل و دلش همسوتر باشد، خداوند هم بیشتر همراه او خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: شهادت آرزوی چند ده ساله سردار سلیمانی بود و به آن نائل آمد و ما برای خود گریانیم که چنین عزیزی در میان ما نیست.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن اشاره به تفسیر برخی آیات قرآن اظهار داشت: بر این اساس، نوع برخورد انسان با خداوند آیینه برخورد خداوند با انسان است.
به گفته فدوی، در ۵۰ آیه قرآن شرط اول، عمل بندگان به وظایف و تکالیف برای عمل به وعده های الهی است.
وی افزود: دلدادگان انقلاب اسلامی چقدر پرشمار در طول ۴۳ سال بر این شرط ها و تکالیف عمل کردند و خداوند نتایج بی نظیر برای امت رقم زد.
شکست خبیثان برابر جبهه انقلاب تحقق وعده الهی است
وی این پرسش را بیان کرد که مگر می شود همه خبیثان در جبهه مشترک ۴۳ سال به جبهه انقلاب حمله کنند و حتی به یک پیروزی نرسند، در همه جا با شکست مواجه گشتند و به شکست اعتراف کردند.
وی به توان بالای دشمنان انقلاب در عرصه های مختلف اشاره و افزود: آیا دشمن در راه دشمنی با ایران اسلامی علم، رسانه، فناوری کم دارند، حتی توانایی نظامی آنان با ایران و خیلی کشورها قابل قیاس نیست، ولی اراده الهی بر مسئله دیگری است.
سردار فدوی ضمن اشاره به برخی رویدادهای تاریخ دوران دفاع مقدس اظهار داشت: تحلیل دشمنان از منطقه این شد که در عملیات کربلای ۵ آمریکا با نیروی دریایی های خود مستقیم وارد نبرد با ایران شد، چونکه دستاوردی از ایران نمایش داده شد و قدرت ایران نمایان شد.
وی افزود: خبیثان در این رویایی مستقیم پشیمان شدند چونکه قدرت بسیار بیشتری از ایران را به عینه دیدند.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به بودجه نظامی ۸۰۰ میلیارد دلاری آمریکا برای سال جدید اشاره نمود و اظهار داشت: این در شرایطی است که هزینه ایران در جنگ تحمیلی بسیار کمتر بود.
وی بیان نمود: حالا آمریکا در ۷۰۰ پایگاه خارج از ایالات متحده حضور دارد و مردم آن کشور هم نمی دانند چرا باید مالیات بدهند که چنین پایگاه هایی داشته باشند.
وی به فرار آمریکا از کشورهای منطقه مانند افغانستان و سوریه با افتضاح اشاره و افزود: این مسئله در حالی بود که آنها خویش را ابرقدرت می دانستند، ولی در مقابل نفوذ نظام اسلامی مجبور به فرار شدند.
به گفته سردار فدوی، ۸۷ کشور اعتراف کردند در پشت صدام ضد ایران در جنگ تحمیلی حضور داشتند، و در وضعیت لبنان نوک پیکان عده ای، و دشمنان پشت پرده هدایت کننده اصلی بودند.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: فرماندهی در نظام اسلامی مانند سردار سلیمانی این گونه بود که می گفتند «بیایید» یعنی اول خود در مسیری رفته بودند، یعنی توفیق بوده و اجبار نبوده است.
وی تصریح کرد: در میدان جنگ جان تقسیم می کنند و فرماندهی فقط با از جان گذشتگی به دست می آمد و با پارتی و چیز دیگری نبود، یعنی فرماندهی از پایین به بالا بوده است و هر کس در منطقه خود غبراق تر و پای کارتر بوده فرمانده بوده و بنابراین بقیه دنباله رو بودند.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن اشاره به دلدادگی شهید سلیمانی به خانواده شهدا، اظهار داشت: سردار سلیمانی نسبت به خاندان شهدا در دل می سوخت.
دو جبهه حق و باطل از زبان قرآن
وی اظهار داشت: خداوند در قرآن اشاره دارد که دو حزب فقط وجود دارد، حزب خدا و حزب شیطان که همیشه حزب خدا بعنوان «مفلحون» پیروز است و این مسئله در بیشتر از ۴۰ سال به همه ثابت شده است چونکه اراده خداوند پیروزی حزب خداوند است فقط باید مراقب باشیم در حزب خدا بمانیم.
وی اضافه کرد: جبهه مقاومت چون برحق است هر روز بزرگتر می شود و دشمن تلاش داشت که در این ۴۰ سال این مسئله الگو نشود چونکه بساط باطل کامل برچیده میشد.
ضرورت الگوی مقاومت در عرصه اقتصاد داخلی
سردار فدوی تاکید: شرایط اقتصادی کنونی در شان مردم نیست و باید به تکالیف خود عمل نماییم تا وعده حل مشکلات محقق شود
وی افزود: گاهی نه تنها به وعده ها عمل نکردیم، در مسایل اقتصادی به قوانین دشمنان عمل کردیم و به جای خداوند، به خودمان واگذار شدیم.
سردار فدوی بیان نمود: ۴۳ سال است شیطان بزرگ در جبهه ای ضد ما در جنگ است و شکست خورده و در مسئله اقتصاد هم در داخل همین شیوه باید عملیاتی شود.


منبع:

1400/10/14
13:06:09
5.0 / 5
1064
تگهای خبر: آمریكا , ایران , فناوری , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل