بررسی و تصویب پیشنهادات اعضای کمیسیون اجتماعی درباره لایحه بودجه ۱۴۰۱

بررسی و تصویب پیشنهادات اعضای کمیسیون اجتماعی درباره لایحه بودجه ۱۴۰۱

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از بررسی و تصویب پیشنهادات نمایندگان در ارتباط با تبصره هایی از لایحه بودجه 1401 که به کمیسیون اجتماعی مربوط بود، آگاهی داد.


کیومرث سرمدی واله در گفت و گو با ایسنا، در تشریح جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در جلسه امروز نمایندگان عضو کمیسیون اجتماعی به بررسی تبصره هایی از لایحه بودجه ۱۴۰۱ که مربوط به کمیسیون اجتماعی است، پرداختند.
ایشان سپس اضافه کرد: نمایندگان پیشنهادات خودرا ثبت کرده بودند که در جلسه امروز این پیشنهادات با حضور خود نمایندگان بررسی و تصویب گردید. همین طور با سخنان مخالفین و موافقین و رای گیری در صحن علنی کمیسیون مواردی که به ثبت رسید در خلال پیشنهادات کمسیون اجتماعی به کمیسیون تلفیق ثبت گردید.
نمیاینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه اشاره کرد: امروز اصلاحات و پیشنهاداتی که به تبصره های ارجاعی به کمیسیون اجتماعی وجود داشت بررسی و قرار شد مواردی که رای آوردند ثبت شوند تا در صحن کمیسیون تلفیق مطرح شود و در صورتیکه این موارد در صحن کمیسیون تلفیق نیز تایید شده و رای بیاورد، در لایحه بودجه ۱۴۰۱ لحاظ خواهد شد.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درباب میهمانان حاضر در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی اظهار داشت: از مسئولان سازمان امور اداری، دیوان محاسبات کشور، وزارتخانه های در رابطه با این مساله و بنیاد شهید همچون مهمانانی بودند که در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی حضور داشتند.1400/10/07
21:59:56
5.0 / 5
1011
تگهای خبر: سازمان , شورا , كشور , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
سیاسی بین الملل